Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ilyen jeges, ónos esős időben...

Ilyen jeges, ónos esős időben speckó cipőt vesztek, vagy a szokásosban mentek?

Figyelt kérdés
Én ma a túrabakancsomban jöttem dolgozni, de út közben meg az irodában is láttam, hogy mások nem aggódták túl a dolgot, a szokásos csizmájukban, cipőjükben jöttek... én parázom csak túl az elcsúszást?
2017. jan. 31. 11:28
 1/7 anonim ***** válasza:
69%
Szerintem a jégen a bakancs is ugyanúgy csúszik, városon divatot leszámítva nem sok értelmét látom, főleg ha a kinti rohanás után 8 órát kell vele a melegben ülni.
2017. jan. 31. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
18%
speckó cipő? úgy érted, szegecses talpú hegymászócipő? mert ahogy az előző is írta, a bakancs is ugyanúgy csúszik, mint egy sima csizma (nyilván nem tűsarkú tipegőkre gondolok). a rendes cipőm veszem fel, ami elég meleg és nem sima a talpa, és óvatosan megyek. ha elcsúszok, így jártam, de mostanában nem nagyon fordult elő szerencsére.
2017. jan. 31. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

a jégen minden csúszik, mert jég. ott nincs tapadás, csak csúszás. még a szegecses talpú se lenne jó, mert ahhoz nem elég durva ez a jég szerintem. :D

persze nyilván érdemesebb lapos talpúban menni, nem tűsarkúban.

2017. jan. 31. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én a szokásosban. Teljesen jó, lapos és recés talpú, jó meleg, de divatos is. Ha óvatosan megyek, akkor nem csúszok el benne. Nincs speckó cipőm, de nem is érzem most szüksékét.
2017. jan. 31. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
*g
2017. jan. 31. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Átlagos bakancsba, jégen se csúszik vagy csúszós járdán, mert ugye kockás mintás és lágy, mint az autó téli gumi, jobb mint egy sima talpú tavaszi cipő, ami csúszik mint a fene.
2017. jan. 31. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A szokásos bakancsomban járok ilyenkor.
2017. jan. 31. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!