Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok/nők, ti szoktatok...

Lányok/nők, ti szoktatok férfipólókat hordani?

Figyelt kérdés

2017. febr. 10. 20:06
1 2 3 4 5 6 7
 21/64 anonim ***** válasza:
93%

Nem jók a kérdéseid.

Valószinűleg azért melegezik le mert ugyan olyan szűk látókörűek mint te.


Pont nem érdekel, hogy ki mit vesz fel.


Ha valaki ebben érzi jól magát akkor szíve joga...

Mindenesetre szokatlanabb egy férfit leggingsbe látni mint egy nőt egy kicsit bővebb polóban (ha egyáltalán bővebb, sokszor nem is látni hogy nem női polóról van szó)

Általában a legtöbb férfi csak úgy passzióból nem szokott leggingset hordani utcára (sport ruházatot és aláöltözetet leszámítva) ezért lehet, hogy ez a többi embernek szokatlan, furcsa és szembetünő egy férfin a leggings. Emiatt lehet, hogy "rosszra" gondolnak.


Nem láttam még az általad belinkelt kérdést, de nem is érdekelnek a linkjeid.



Kérdező!

bocsánat, hogy offolva lett a kérdés



Én sajnos nem nagyon tudok hordani férfi polókat, mert a legkisebb is nagy rám. Pedig sok esetben jobban tetszenek mint a nőiek, mert egyszerűbbek, nem csicsásak. Sokszor pedig csak férfi méretben kapok az általam kedvelt zenekarok polóiból, ha egyáltalán ráakadok valahol egyre. Ilyenkor átszoktam alakítattni a saját méretemre.

2017. jún. 30. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/64 anonim ***** válasza:
3%

Gondoltam,hogy csak ennyit tudsz irni,hogy nem jok a kerdeseim...

Egyebkent ezen van a hangsuly,hogy SZOKATLANABB ferfit leggingsbe latni!

Es miert? Mert ritkan hordjak,megpedig azert mert sokan meg felsem probaltak milyen kenyelmes es ez a komforterzet egy ferfinek is jar!

Epp ugy megszoknak mint anno az elso fulbevalos fefit vagy a hosszuhajuakat,csak az a baj hogy egy ideig sokmindent bevallaltak a ferfiak,de aztan megalltak ezzel.

Mindentol fuggetlnul az egyenjogusagra hivatkozva ugyan ugy kijar a nok melegezese ha ellenkezo nem ruhait viselik mint a fiuknak.

Eleg szomoru,hogy nem lattad a linkemet,mert ott is elkelne egy ilyen novedo aki a fiuk mellett is ki all ha igazsagos akar lenni!

De latom te is egy kaptafa vagy es reszlehajlo.

2017. jún. 30. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/64 anonim ***** válasza:
86%

Nem gondolom, hogy részrehajló lennék. Ki szoktam állni a fiúk mellett is csak én nem akarok belinkelgetni más kérdéseket ahol éppen bevédtem a fiúkat.


És nem mondtam egy szóval sem, hogy a férfiaknak ne járna ki a leggings nyújtotta kényelem. Csak annyit mondtam, hogy valószinűleg mások azért szolják meg ezt mert nem olyan gyakori jelenség tehát szokatlan. És a szokatlansága miatt feltünő. Feltünőbb mint a nőkön a férfi poló. Az igaz, hogy kevés fiú, férfi mer divatosabban öltözni mert sokan megszolják és lenelegezik őket. Ezt nem tartom fairnek.


Amúgy nekem a hosszú hajú es a fülbevalós férfiakkal sincs semmi bajom. Sőt szerintem a hosszú haj nagyon jól tud kinézni egy pasin.

2017. jún. 30. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/64 anonim ***** válasza:
79%

Van pár férfi pólóm amiknek tetszett a mintája de nem volt nőiben, kardigánnal hordom úgy nem látszik a szabása.

Meg egy pulcsim amit nyertem és szintén nem volt belőle női verzió de nem fogom azt mondani egy 50 eurós pulcsira ami tetszik hogy "köszi de nem kell, nincs nekem szimpi szabásban"

2017. júl. 20. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/64 anonim ***** válasza:
Itthonra.
2017. júl. 21. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/64 anonim ***** válasza:
Aludni szoktam bennük.:)
2017. júl. 22. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/64 anonim ***** válasza:
76%
Igen, elég gyakran.
2017. aug. 24. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/64 anonim ***** válasza:
32%
Nem. Soha.
2017. dec. 10. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/64 anonim ***** válasza:
77%
Eddig egy férfipólóm volt, egy nirvanás, amit alvásra használtam, de most beszereztem egy Trónok harca és egy Harry Potter mintájú pólót, amit tervezek hordani utcára is. Nem érdekel, ha esetleg valakinek nem tetszik.
2017. dec. 30. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/64 anonim ***** válasza:
77%
Én a barátom pólójában szoktam aludni póló-bugyi kombó mert szerinte nagyon szexi :) meg néha otthon felhúzom egy ingjét a fehérneműmre egy kis farmersortal és abban mászkálok a lakásban 😊
2018. jan. 27. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!