Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok/nők, ti szoktatok...

Lányok/nők, ti szoktatok férfipólókat hordani?

Figyelt kérdés

2017. febr. 10. 20:06
1 2 3 4 5 6 7
 11/64 anonim ***** válasza:
73%
Igen aludni vagy itthon benne, van hogy a barátom pulcsijába megyek suliba :D
2017. márc. 15. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/64 anonim ***** válasza:
72%
Szia,igen de csak ithon,vagy pizsinek..:) sulis korszakba belefèr nappalra is :D de városba kizárt.inkáb nőies,eccerü ruhák.(de minndenkinek más....)
2017. ápr. 5. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/64 anonim ***** válasza:
92%

A pólóimnak kb fele férfi, mivel magas vagyok, az S/XS méretek simán jók rám. Női szinte csak egyszínű van, mert elég nehéz olyan mintájúhoz hozzájutni ami tetszene. Ha pl bemegyek a tescoba, van 10 féle star warsos meg marveles férfi póló és csak virágos vagy egyszínű a női osztályon... ugyan ez a helyzet minden más üzletben.

Klasszikus "fiús" mintájú pólókat max othhonra veszek fel.

2017. ápr. 5. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/64 anonim ***** válasza:
74%

A rohanós hétköznapokon, amikor a két gyereket oviba kell vinni, közben a babáról is folyamatosan gondoskodni kell és még van egyéb más kismillió teendőm is, akkor sokszor nem nagyon jut idő kicsípni magam reggelente.

Ilyenkor van az, hogy csak gyorsan kikapom a szekrényből a férjem egyik pólóját meg egy farmert, gyorsan átveszem és tááádámm, már útra kész is vagyok! :D

2017. ápr. 14. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/64 anonim válasza:
67%
persze. főleg férfi pulcsikat, persze amik bők :)
2017. ápr. 28. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/64 anonim ***** válasza:
91%
Nagyon ritkán, olyan régóta hordok (a férfinál) nagyobb nyakkivágásút, hogy kényelmetlennek érzem a nyakát.
2017. máj. 10. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/64 anonim ***** válasza:
87%
Igen, mert sajnos elég széles a vállam és a női pólók ujja rövidebb és pont a legrosszabb helyen ér véget, eláll, rámtapad, így még jobban kiemeli a vállaimat. A férfi pólók bővebbek, hosszabb az ujjuk, így sokkal jobban állnak.
2017. máj. 11. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/64 anonim ***** válasza:
86%
Régebben hordtam néha, ma már csak alvásnál vagy ha nem hoztam elég holmit barátomhoz. A szűk nyak némelyiknél engem is kifejezetten zavar.
2017. jún. 30. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/64 anonim ***** válasza:
93%

Miért lenne egy nő homár egyetlen ruhadarabb miatt?


Nem a ruha határozza meg valakinek a szexuális irányultságát!

2017. jún. 30. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/64 anonim ***** válasza:
3%

Az elso mondatod itt is megallna a helyet, nem tudom hogy a linkemben a kerdzo vedlmere keltel ott is ugy mint itt?


https://www.gyakorikerdesek.hu/szepseg-es-divat__oltozkodes_..


Es ha nem a ruha hatarozza meg az ember nemi hovatartozasat,akkor miert melegezk le a kerdezot a leggings miatt?


Jok a kerdeseim?

Varom kimerito valaszaidat....

2017. jún. 30. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!