Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok/nők, ti szoktatok...

Lányok/nők, ti szoktatok férfipólókat hordani?

Figyelt kérdés

2017. febr. 10. 20:06
1 2 3 4 5 6 7
 41/64 anonim ***** válasza:
0%
Ezeket jobb kerülni és reménykedni abban hogy még vannak IGAZI nők!
2018. nov. 3. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/64 anonim ***** válasza:
96%

Hejhej! Mert ugye egy nő a ruhájától lesz nő...


Mindig úgy örvendek, mikor a kedves fiú ismerőseim elmagyarázzák nekem, hogy miben is áll a nőiesség, és mit legyek szíves betartani, hogy 'igazi nő' legyek. Mi lenne, ha kölcsönösen nem szólnánk bele egymás magánügyeibe?! Én díjaznám

2018. nov. 3. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/64 anonim ***** válasza:
0%

Mert ugye ennél a kérdésnél férfi skinny nadrágról beszél a kérdező,de mégis oltják a kislányok!


https://www.gyakorikerdesek.hu/szepseg-es-divat__oltozkodes_..


Jaaaa!


Ez természetes mert fiút kell ócsárólni,de ha nektek szólnak be akkor az már sértő,igaz?

2018. nov. 4. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/64 anonim ***** válasza:
93%

Szia kedves 43., szeretném tudatni veled, hogy azt a kérdést nem én írtam, úgyhogy nem értem, hogy jön ide.

Személy szerint semmi problémám azzal, ha egy fiú női nadrágot hord, nem értek egyet azzal, aki elkezdte oltogatni a kérdezőt, hogy 'vannak még igazi férfiak' stb., úgyhogy ne próbáld rám fogni, hogy 'bezzeg a fiúkkal meg...!' honnét veszed, hogy mit gondolok a fiúkról? És egyáltalán nem A FIÚKAT ócsároltam, vagy mi, hanem azt mondtam, hogy baromira zavar, ha meg akarják mondani, hogy én mitől is vagyok nő. Csakhát ezek az emberek eddig érdekes módon mindig férfiak voltak, különben nem írtam volna.

Nekem azzal van problémám, ha valakinek az öltözködése alapján, kétségbe vonják a nemi identitását, és sértegetik, és ez mindkét nem esetében zavar, de mivel nem vagyok férfi, így a skinny farmeros huzavona engem nem érint, nem tudnék róla érdemben nyilatkozni, ígyhát nem is teszem. Ezt a stratégiát örülnék, ha mások is alkalmaznák. Remélem megértetted, amit mondani akartam, próbáltam kultúráltan megfogalmazni. Üdv

2018. nov. 4. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/64 anonim ***** válasza:
0%

Egy szóval sem írtam hogy te tetted fel a kérdést,csupán az a furcsa számomra hogy a fiúkat ócsárolókat nem cseszteted ,de a nőket sértegetőket betegesen véded.


Némi részrehajlást vélek felfedezni...

2018. nov. 4. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/64 anonim ***** válasza:
Légyszi olvasd el még egyszer az utolsó előtti mondatomat a #42 kommentnél, hátha az segít
2018. dec. 23. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/64 anonim ***** válasza:
0%
Ne csak engem térítgessél légyszíves!
2018. dec. 23. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/64 anonim ***** válasza:

Csak te dumálsz ide állandóan. Én általában betartom azt amit fent leírtam(azaz nem szólok bele mások magánügyeibe), és mivel az eddigiekből úgy következtetek, hogy férfi vagy ezért úgy gondolom, hogy sokkal inkább az én ügyem, mint a tiéd, főleg, hogy a kérdés legelején fel is van tüntetve, hogy kiknek szól!

Ha jól értem az okozta a fennakadásodat, hogy a "fiúkat ócsárolókat nem cseszte"m "le". Mint azt már FENT KIFEJTETTEM lövésem sincs a témáról, ezért NEM SZÓLOK HOZZÁ!

Nem akarom mégegyszer újrafogalmazni, olvasd el a #44 utolsó bekezdését!

Eléggé felidegesített a rendkívül megfontolt hozzászólásod, ami amúgy elbeszélt a hozzászólásom mellett, de mindegy, többre nem fogok válaszolni, és amúgyis elég régóta nem a kérdésről szólnak a hozzászólásaink, ergo nem érdekel senkit, aki a kérdésre kattintott, szóval ha úgy érzed, hogy még feltétlenül szeretnél valamilyen információt megosztani velem, akkor arra való a privát üzenet.

Bocsi mindenkitől, aki idáig elolvasta, elég felesleges volt ez a beszélgetés

2018. dec. 24. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/64 anonim ***** válasza:
0%

Ne is válaszolgass vissza mert úgy érzem csak nekem papolsz!

Közben pedig sok pitcsa beszólogat és őket simán ott hagyod...

2018. dec. 24. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/64 A kérdező kommentje:
Légyszíves, hagyjátok abba.
2018. dec. 24. 12:34
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!