Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Van itt olyan, aki NEM szereti...

Van itt olyan, aki NEM szereti a Coverse és egyéb "menő" tornacipőket?

Figyelt kérdés
Ma, ha kimegyek az utcára, minden 2.-dik csajon és 3.-dik pasin ez van. :S kicsit már herótom van tőlük, nektek nem?
2010. máj. 8. 13:51
1 2 3 4
 31/38 anonim ***** válasza:
27%

Én utálom a Converse, Vans, meg ilyesmi márkákat. Én Adidas és Puma párti vok. Bár nekem is volt egy converse cipőm, ilyesmi fazonú volt (Converse cipőben olyanról képet nem találtam): [link]

Am a Converse tornacsukákban nincs semmi különleges. Ugyanolyan, mint a többi tornacsuka. Am sztem az elég gáz, ha vki egyjáltalán sima tesicipőben járkál kint :D

2010. máj. 8. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 anonim ***** válasza:
60%
Egyáltlaán miért divat tornacipőt hordani utcára?Én utoljára 5.ben hrodtam tesi órán.
2010. máj. 9. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat!
2010. máj. 9. 11:12
 34/38 anonim válasza:
100%
Én csak pont ezért nem venném fel sose mert mindenki ilyet hord.Könyörgöm már senki se akar egyéni lenni?
2010. máj. 9. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 anonim ***** válasza:
100%

Engem végül is nem érdekel, kivéve egy fajta. Na ha olyat látok. Átlátszó. :D

Szerintem tök érdekes. Csak persze normális zokni kell hozzá. Amúgy annyira nem szeretem a tornacipőket, mert egy óra mire fel-le veszem.

2010. máj. 9. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 anonim ***** válasza:
100%

Én borzasztóan unalmasnak találom...


14/L

2010. máj. 9. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 anonim ***** válasza:
Én is utálom, leginkább azért, mert nem olyan ruhákhoz hordják amihez illene. Csőnadrághoz pl. egyáltalán nem illik. Fiúknak abszolút nem áll jól. Eléggé kényes viselet, mert nem sok mindenhez passzol. Ahogy a nevében is benne van: TORNAcipő, tehát bizonyos fajta edzésekhez edzőteremben abszolút jó, még teniszhez, pingponghoz is. De utcára gáz. És sajnos pont ennél a viseletnél nagyon megmutatkozik, hogy menniyre majmolják egymást az emberek, hogy a hülyeség mennyire ragadós. :(
2010. máj. 9. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 anonim ***** válasza:
Nekem sem tetszik. Én direkt olyanokat hordok amit mások nem.
2010. júl. 28. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!