Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Van itt olyan, aki NEM szereti...

Van itt olyan, aki NEM szereti a Coverse és egyéb "menő" tornacipőket?

Figyelt kérdés
Ma, ha kimegyek az utcára, minden 2.-dik csajon és 3.-dik pasin ez van. :S kicsit már herótom van tőlük, nektek nem?
2010. máj. 8. 13:51
1 2 3 4
 11/38 anonim ***** válasza:
100%
Én néha(havonta kb. 2X) hordok,de nem Converse szart,hanem a 600 Ft-os kínai TORNAcipőt(amit tornázni szoktak venni) és bár tényleg ritkán hordom,de elég jól bírja,Úgyhogy nem éri meg Converset venni.Amúgy én jobban szeretem a bokapántos balerinát meg a magassarkú(kb:5 cm)cipőket.13/L
2010. máj. 8. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/38 anonim ***** válasza:
100%

Nekem sme tetszeneke ezek, eleve h tornacipő..:S én magassarkú párti vagyok és kényelmes sportcipő :D

De kinek mi tetszik ugyebár, ha neki ez jó és kényelmes, nyugodtan hordja, másnak meg az nem tetszik biztos amit pl te hordasz. Most ez a divat(lehet már nem annyira..)

2010. máj. 8. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/38 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Én elfogadom mindenkinek a véleményét, tudom, hogy sajna most ez a divat, és nem is érdekelne különösképpen, de azok az emberek is akik a legtöbben körülvesznek, alig tudnak mással foglalkozni, mint a mai tinidivattal :S baráti kört meg nem cserélhetek le amiatt hogy kinek mi tetszik :) Azért írtam ki, mert kíváncsi voltam, ki az, aki még hasonlóképp vélekedik.
2010. máj. 8. 14:36
 14/38 anonim ***** válasza:
engem hidegen hagy
2010. máj. 8. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/38 anonim ***** válasza:
100%
Én se szeretem, sose vennék ilyen cipőket, de engem hidegen hagy, hogy mások meg ezt hordják. :) Birkák, ennyi. :D
2010. máj. 8. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/38 anonim ***** válasza:

Nekem sem tetszik, de másik tornacipő féle se. Nekem nincs egyedül az osztályba és többen mondták, hogy vehetnék már,de nekem nem kell olyan. Bár ez az első,hogy egy tömegcikk nem tetszik.

13/L.

2010. máj. 8. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/38 anonim ***** válasza:
Én csak azt nem értem hogy lehetnek ennyire hülyék az emberek? Azt hiszik ha márkás és drága valami akkor az jobb mint pl. a kínai. Pedig igazából semmi különbség nincs. A converse-t is ugyanott gyártják ahol az olcsó sz*roknak nevezett cipőket.
2010. máj. 8. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/38 anonim ***** válasza:
70%

Te elfogadod más véleményét? Ne röhögtess... ott az első válaszolónak írt kommented...

Nekem meg attól van herótom, hogy hetente van egy ilyen kérdés, hogy miért veszik meg ha ilyen drága és szar meg mindenkin ilyen van? Mit zavar ez téged? Nem a te pénzedből veszik... meg nem kell ránézni.

Nekem pl. attól van herótom hogy minden 2. lányon olyan nyú dzsókeres műbőrkabát van. Az már lassan elterjedtebb mint a converse tornacipő.

Mindig olyanok osztják, akiknek még sosem volt, hogy a kínai is ér annyit. Nekem volt egy pár 1000-1500 Ft-os kínaiból, 2 hét alatt kettétörött a talpa... nem állítom h olyan jó a converse, de azért annyira kritikán aluli sem...

2010. máj. 8. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/38 anonim ***** válasza:
41%

Nekem volt olyanom is kínaiból amit 2 éven át hordtam és még mindig jó:)

Amúgy én szeretem tavasszal/ősszel a tornacipőt, de max. kínait veszek, annál több pénzt nem ér meg, mint amit ott elkérnek érte. és ott is van hosszúszárú, meg színes...

A converse gáz, ugyanúgy ahogy minden egyenesen égő, ami trendi! 21/N

2010. máj. 8. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/38 A kérdező kommentje:
16:19-es az első válaszolónak azért írtam azt, amit mert nem a kérdésre válaszolt. Nem azért írtam ki, hogy converse imádók jöjjenek ide oltogatni, hanem hogy akinek ilyesmi a véleménye, mint nekem az megossza velem. De azért köszi, hogy írtál.
2010. máj. 8. 17:33
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!