Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Harisnyanadrágot szoktátok...

Harisnyanadrágot szoktátok felvenni úgy hogy elözö nap már használtátok?

Figyelt kérdés
Csak lányok véleménye érdekel.

2017. márc. 19. 01:24
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
100%
A harisnya is olyan mint a zokni, szóval ezt tudni kellene, hacsak nem harisnya perverz vagy.
2017. márc. 19. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon ritka eset az ha egy előző nap használt harisnyámat másnap ugyanúgy felvegyem. Azt is maximum akkor ha előző nap csak 1-2 órát volt rajtam maximum és nem izzadtam bele. Meg egyszer volt arra példa hogy elaludtam és 10 percem volt elkészülni a 30 perc helyett akkor kapkodva, totál álmosan az előző napról maradt harisnyámat húztam fel, ez mondjuk a saját hülyeségem is, mert nem tettem be a szennyesbe rögtön amikor levettem, és akkor esett le amikor már a buszon ültem. Szerencsére nem volt koszos, meg alapból csak 3 órán át volt rajtam, mert akkor a suliban harmadik óra tesi volt, és akkor ugye le vettem, de már másik harisnyát vettem fel, mert nálam a táskába mindig van tartalékba.

Persze amikor nagyon bele izzadok a harisnyámba képes vagyok napközben is cserélni ha arról van szó, leginkább a lábfeje miatt, mert nagyon izzadós lábam van. A lábfej nélküli harisnyáimat elhordom 2-3 napig is főleg ha nadrág alatt viselem, akkor nem is porosodik be annyira, és nem is izzadok bele igazán. De ha szoknyával viselem akkor minden nap másikat veszek fel, vagy előtte való nap kimosom ha másnap is ugyan azt akarom felvenni, főleg ha mintás.

2017. márc. 19. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
#12 ez is csak 1 a sok harisnyaperverz kérdezőktől.
2017. márc. 19. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 A kérdező kommentje:
10@ 11@ 12@ köszönöm nektek is a választ! 11@ természetesen nem vagyok perverz, csak arról van szó hogy ezt a ruhadarabot szépnek csinosnak látom. 12@ köszönöm a részletes választ, hasznos és érdekes dolgokat tudnivalókat írtál azt hiszem másoknak is hasznára lesz.13@ nagy pszichológusnak képzeled magad de nem vagy az nagyon messze jár a 'diagnózisod" a valóságtól. Saját magadat égeted az ilyen ostoba közhely válasszal. Próbáld a kötekedési komplexusodat máshol kielégíteni mert nálam rossz helyen kopogtatsz!
2017. márc. 19. 14:32
 15/25 A kérdező kommentje:
Egy mondat még 13@, a fenti volt az első és utolsó reagálásom a te üzenetedre!!!
2017. márc. 19. 14:36
 16/25 Metionin ***** válasza:
100%
Nem igazán. Mintás harisnyáim vannak (cicás, csontvázas, ilyenek) szóval már csak a látvány után sem veszem fel 2x egymás után. De egy sima feketét pl. felveszek másnap is, csak este kiöblítem gyorsan kézzel.
2017. márc. 19. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
Napokig hordok ugyan azt a harisnyát míg nem büdös nagyon.
2017. márc. 19. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
Pár napig használok egyet.
2017. márc. 19. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
Nem én égetem magam, hanem te, hogy ilyen kérdéssel jössz. Pszichológusnak nem képzelem magam, de te bejelentkezhetnél, mert annyira butát kérdezel.
2017. márc. 19. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 A kérdező kommentje:
16@ 17@ 18@ köszönöm a választ nektek is igazán kedvesek vagytok! csontvázas harisnyát mondjuk még nem láttam, biztosan határozott személyiség vagy ha felveszed. Sok lány azt hiszem nem merné viselni.Tizenkilenceske meg hadd duzzogjon...
2017. márc. 20. 13:13
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!