Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Extra duci lanyokon nyáron...

Extra duci lanyokon nyáron rövidnadrág?

Figyelt kérdés
Hogy viseltek fiúk? Beszólnátok egy ilyen lánynak az utcán?

2017. ápr. 24. 19:58
1 2
 11/11 anonim válasza:

Kedves 8-as!

Kíváncsi lennél arra a betegségre?

Nagyon sok minden okozhat kóros hizast! Pajzsmirigy pl nagyon gyakori.

Sajnos az emberek nagyon előítéletesek, fiatal lány vagyok, de sajnos nagyon duci. Nem azért, mert ahogy azt sokan gondolják egész nap zabalok. Sajnos rengeteget vizsgáltak, soha nem tudtak mi bajom van, több szazezer forintokat fizettünk magán klinikakon, mert érdekelt a külsom. Nekem az agyalapi mirigyemnel van egy jóindulatú daganat. Mivel ott termelodik jopar hormon, ezért befolyásolja a hizast is. Emellett nagyon magas vagyok, és a labam is nagy, mivel a növekedési hormont fokozza. Egészségesen találkozom, orvosok is vizsgálták, nem eszem sokat, dietazom,edzoterembe jártam heti 3x1,5 órát, személyi edzővel. Mégsem ment le szinte semmi, mert bármit ettem, csináltam, ugyanúgy hiztam a daganat miatt. Sajnos van ilyen, rengeteg embernek. Soha nem értettem, miért kell bántani az embereket, mikor nem is tudjuk a történetet, hogy miken ment keresztül. Pokol volt a gyerekkorom, de meg most sem tudom elfogadni magam. Senki sem tökéletes, sok ember magába nézhetne, hogy neki hogy esne!

Ezenkívül sok barátom van, van egy családom, akik mind elfogadnak. És a pasik terén sincs gondom, van, akinek ez jön be. De a másik embertarsad nem kell bántani, ezt csak úgy általánosan bárkire nézve.

2019. dec. 23. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!