Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mennyire "gáz" ha nőként...

Mennyire "gáz" ha nőként többnyire fiú ruhákat hordok?

Figyelt kérdés

Nem mintha zavarna másoké, de szeretek őszinte, személyreszabott véleményeket hallgatni. :)

Sosem voltam az a barbi-babás kislány, pónijaink voltak, öcsémnek meg dínói (mindig póni vs. dínó harc volt xd).

Szerintem sokkal kényelmesebb a férfi ruha. Pl.: tele van zsebbel a nadrág. (3/4-es.) Én nem szeretem, ha "pont jól" fel van húzva, pl. pont tapadjon fenékre stb... jobban szeretem ha kicsit lóg, és nem csak ott, hanem lábszáron is. Felsőkben meg leginább rock-bandásosak vannak. (+egy Első Emelet-es! :D) A kabátomat egy nem hogy lány, egy fiú sem irigyelné meg. xd

Tehát... Elképzelve mennyire vagytok előítéletesek az ilyen lányokkal? :) (Többnyire férdi vélemények érdekelnek, de hölgy is írhat...) Előre is köszi!



2017. ápr. 30. 02:14
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
11%
Már megtanulhattad volna kérdező, hogy ebben a sötét, befásult, öntelt csicska országban a nőknek bárhogy lehet öltözni, a férfiaknak csak férfiasan, ha nem akarja, hogy kinevessék, beszóljanak.
2017. ápr. 30. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó válaszoló


Tetszett látni, hogy néznek ki a mai fiúk? Iiigen, olynokra gondolok, akik tunikát hordanak csontfeszes nadrággal... Nem szólok be nekik, pedig lenne mit. Az ecsethajra inkább nem mondok semmit, amihez persze taplóság, hatalmas ego társul. Mégsem ítélem elő őket, amíg meg nem ismerem a személyét. Az egy dolog, hogy kinézetre olyanok, mint egy barbi, de én még nem találkoztam ilyen fazonú emberrel, aki normális is volt. (vagy csak tetszett a személye.)

Engem a suliban általában kerülnek, pedig sokkal segítőkészebb vagyok, mint sokan mások, jók a jegyeim, és nem hiszem, hogy ronda lennék.... :)

2017. ápr. 30. 13:54
 13/20 anonim ***** válasza:
21%

Kerdezo!


Ha ferfinak oltozol akkor ne is itelkezz a mostani fiukon,

Mert En is a te fajtad miatt kezdtem noi ruhakat hordani , persze azokat amikben kenyelmesen erzem Magam!

Harisnya, farmer es pulover.

2017. ápr. 30. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:
Mint írtam, nem ítélkezek az öltözködésükről. A hozzá társuló kislánykodásukra céloztam.
2017. ápr. 30. 23:07
 15/20 anonim ***** válasza:
3%

Mennyire Vagyok eloitelkezo?


A kettosmercet ruhellem a legjobban ami itt folyik ezen az oldalon!


A te kerdesednel mert no Vagy meg ilyen beteg elvetemult otletnel is tamogat a sok ferfigyulolo, de ennel a kerdesnel a kerdezo minden volt csak rendes ember nem!


https://www.gyakorikerdesek.hu/szepseg-es-divat__oltozkodes_..


Most akkor hogy billentsunk a merleg nyelven En ellened fordulnek de nem csak azert mert vedeni szeretnem a linkemben szereplot hanem mert utalom a ferde beteg noket akik nem tudnak maguknak noi ruhat talalni ha mar nonek szulettek es ha mar ferfi ruhat hordanak akkor kivancsi lennek , hogy fhaszt mikor novesztenek maguknak a ferfi ruhajuk melle...

2017. ápr. 30. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
4%

Azon meg nem csodalkozok , hogy kerulnek a suliba!

Elegge beteg lehetsz hogy ilyesmi megfordul a fejedbe tehat jogos a kikozosites!

2017. ápr. 30. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod.
2017. ápr. 30. 23:34
 18/20 anonim ***** válasza:
93%
egy igazi nő azt hord amit akar, és lesz#rja, hogy mások mit mondanak :D
2017. máj. 7. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
31%
Akar egy ferfi!
2017. máj. 7. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
2017. máj. 7. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!