Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Farmer otthoni viseletnek? Ti...

Farmer otthoni viseletnek? Ti szoktatok otthon farmert viselni ha nem mentek sehová vagy csak én vagyok ilyen?

Figyelt kérdés

nekem nincs is melegítő nadrágom..

21/F


2017. máj. 1. 12:58
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
55%
Az az első, hogy leveszem. Általában szük farmerokban járok,nem lenne kényelmes itthonra. Ráadásul itt ebben a panelban télen-nyáron nagyon meleg van, ezért csak ruhában vagy hálóingben lehet elviselni
2017. máj. 3. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
64%

Jesszusom! :O

Én mindig farmerban vagyok itthon. Hétvégén is ha nem megyek sehova. Szerintem teljesen kényelmes. Ehhez mondjuk hozzá tartozik, hogy nem két számmal kisebb gatyába préselem bele magam. Ha nem érezném benne kényelmesen magam, máshova se venném fel. Nem azért öltözködöm, hogy ki mit szól ha látja, hanem hogy jól érezzem magam benne.

Nyilván csak megszokás, de én a melegítőben érezném magam nagyon kényelmetlenül és amikor csak lehetőségem lenne rá, rögtön lerúgnám és felvennék valami kényelmeset. Pl egy farmert. Mindig abban vagyok. Kivétel talán nyáron mikor dög meleg van, akkor rövid gatya. Még ha biciklivel megyek valahova pl csak a városban 8-10km-es távokra simán farmert veszek fel. Nyilván egy hosszabb távú biciklitúrára nem.

El nem tudom képzelni, hogy lehet valakinek kényelmetlen a farmer... de hát nem vagyunk egyformák. :)

2017. máj. 18. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
48%

Igen farmerban vagyok otthon mindig télen nyáron.Ami kényelmes,kopott,vagy veszek használtan pár 100 ft-ért otthonra.Melegítőben csak alszok.Ki nem állhatok mást,olyan érzés mintha nem lenne semmi rajtam.Otthon kényelmesen öltözök ugyanakkor nem hanyagul,mint melegítő 6 XL-es férfipólóval.

Hajnalban sem szívesen megyek ki a házból melegítőben állatokat etetni,kiengedni.(első teendők egyike gyakran,)Mert zavar ha melegítőnadrágban lát valaki.29N

2017. máj. 24. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
0%

Nem szoktam, én sport leggingset hordok itthonra, de én nő vagyok.

Nekem nem kényelemetlen a farmer, de külön vannak házi nadrágjaim (a leggingsek)

2021. máj. 4. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
0%

Általában nem, de én melegítőt, meg egyéb hosszú nadrágot sem nagyon veszek itthonra, mert télen is kellemes nálunk a hőmérséklet (max. ha még/már nem fűtenek eléggé, akkor veszek fel melegítőt), így szinte mindig rövidnadrágban vagyok, kivéve, ha vendégek jönnek hozzánk, akkor viszont inkább farmert veszek fel, mint melegítőt. (Nyáron persze ekkor is rövidnadrágban vagyok itthon.)

(Férfi vagyok.)

2021. máj. 5. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
72%
van egy elég rövid szárú farmer rövid nadrágom bő laza én mindig abba vagyok otthon, nagy meleg időben csak az van rajtam se póló se semmi, még alsógatyát se feszek alá
2021. jún. 30. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
69%
Ha nem megyek sehova, akkor eszembe nem jutna felvenni. De ha megyek valahova, és utána hazajövök, akkor lusta vagyok átvenni, és abban vagyok egész nap. Lány vagyok.
2022. szept. 14. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
68%

Nekem nyomja a t.keimet.Leveszem mert nem jó.

Mái napig keresem azt a farmerszerűséget ami tkpen nem is farmer, mert nyúlik nagyon mint egy leggins,de attól azért vastagabb és zsebei is vannak.Farmernek néz ki.

De sehol nem találok.Vki tudja esetleg hol lehet ilyet venni.Mert az pont tök kenyelmes volt de már szétment.

F

2022. szept. 14. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
58%

Én általában itthon lecserélem a farmert szoknyára. Sokkal kényelmesebb itthon abban, mint a szűk naciban.


22/L

2022. szept. 14. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
Inkább leggingset veszek fel ha otthon vagyok..
2022. szept. 15. 03:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!