Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mit gondoltok a kövezkező...

Mit gondoltok a kövezkező ruhaüzletekről? Tally Weijl, Orsay, H&M, Mango, Zara?

Figyelt kérdés
2017. máj. 2. 18:27
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Tally- tobb ruham is van onnan ami majdnem 10 eves es meg mindig tokeletes (farmer, polo, pulcsi, szoknya is). Szeretem mert szerintem egy fokkal egyedibb cuccok vannak mint a tobbiben.

Orsay- itt amit szeretek az a mintas polok. Nagyon szep es izleses mintak vannak, minden szezonban van valami uj viragos vagy pillangos minta amit imadok.

H&M- oszinten szolva a legtobb kiszakadt, kidobott, rossz minosegu cuccot itt vettem. Az arak nevetsegesek, a kis bizsukert, full muanyag napszemuvegekert 3-5 ezret elkernek, a cipo kinalat olyan mint az aluljaros kinai csak dragabb.

Mango- a mangoban a nadragokat egyenesen imadom. Kicsit draga de hihetetlen jo minoseg. A noi egyberuhak itt a legszebbek, legjobb anyaguak.

Zara- dragabb h&m. Szep dolgok vannak de iszonyu arakon es a minoseg se mindig jo.

Ezek kozul a Tally es a Mango a kedvencem. Amit nem irtal de imadom az az Intimissimi, oda a kardiganokert, topokert jarok, azok mesesek.

2017. máj. 2. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Tally Weil - Innen vannak a kedvenc felsőim. Nekem is már 5 évesek, de az állapotuk változatlan.


Orsay - Nagyon szép nőies dolgokat lehet itt venni. Abszolút az én stílusom és tényleg meg vagyok elégedve vele.


H&M - Tipikus önjelölt menő tinik kedvenc bevásárlóhelye, viszont akármilyen divatos cuccok vannak itt, borzalmas a minőségük.

Én annak a híve vagyok, hogy hosszútávon szeretem hordani a ruhákat. Ezek pedig pár nap-hét-hónap alatt olyan elhasznált hatást keltenek, mintha én kutyultam volna őket száz éves rongyokból.


Mango, Zara - Ez a két üzlet elég hasonló. Persze itt is érvényes, hogy az anyagot alaposan meg kell nézni vásárláskor, hogy elég strapabíró-e, de itt eddig nem vásároltam rossz minőségű ruhát.


Nekem az etalon üzlet továbbra is a M&S, de ez nem volt a listán.

2017. máj. 2. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
65%

Tally stílusra számomra nagyon "átlagosan pi*ás". Semmi kifinomultságot nem látok benne, se egyediséget. A minősége sem a legjobb, vettem ott sima pamut pólókat még korábban és pár mosás után bolyhosodtak, megszaladt a cérna a varrásnál.

Zarában már ki lehet fogni egyedibb cuccokat, de árban nagyon el van szállva, minőségben nem nyújt akkorát hogy megérje.

H&M egyre rosszabb. A méretezése katasztrofális. S-es méret vagyok de ott még van hogy az xs-es is nagy rám. Másrészt egy csomó ruhájuk olyan mintha el lenne szabva. Minőség szinte pocsék, a pólók azonnal szakadnak, kinyúlnak stb. Van egy kabátom onnan és egy ingem amit imádok, de e kettőt leszámítva minden h&m-es cuccom kidobott pénz volt.

Orsayban nehezen találok stílusomnak megfelelő darabot, sok a színes, mintás cucc ami nekem mondjuk nem jön, de a nőies irányzat az tetszik. Bár sztem kicsit idősebb korosztálynak tervezik a ruhákat, de úgy láttam az utóbbi időben több fiatalosabb/divatos cucc is megjelent náluk. A pólók amiket ott vettem nagyon jó minőségűek, viszont 1 farmer nadrágom volt onnan ami pár használat után kinyúlt.

Mangot szeretem, bár a választék 80%-a számomra hordhatatlan olyan fura ruhák vannak ott, amit nem vennék fel sehova. Viszont abban a 20%-ban lehet találni nagyon jó minőségű basic ruhákat és egyedi darabokat is. Itt vásárolok a legtöbbet a felsorolt üzletek közül.

Ami nekem még bejött minőségben és stílusban az a Reserved és Mohito.

2017. máj. 3. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
66%
háj en em-es gúnyáim voltak. de az is csak sec.hand :D egyikbe se tenném be a lábam. tömegruhák, irreálisan drága áron, silány minőség tízezrekért, és minden második bakfison szembejönnének velem a ruháim:D inkább nem :D
2017. máj. 15. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!