Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Minden lánynak/nőnek kötelező...

Minden lánynak/nőnek kötelező melltartót hordani?

Figyelt kérdés
Vagy legalábbis ajánlott...? Mennyire elfogadott manapság melltartó nélkül utcára menni? Mi a véleményetek a témáról?
2017. máj. 7. 12:15
 1/9 anonim ***** válasza:
49%
Hát én úgy biztos hogy nem mennék ki az utcára,szerintem ez ciki!
2017. máj. 7. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
49%
Igen.
2017. máj. 7. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
semmi sem kötelező, és a ruhától/mellmérettől is függ, hogy mennyire feltűnő. nézd meg, hogy nézel ki benne.
2017. máj. 7. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem kicsi és legtöbbször nem hordok mert idegesít, kényelmetlen. Télen szinte soha nem veszek fel mivel vastag pulcsik alatt nem üt át és szerencsére a legtöbb nyári ruhámhoz se kell, nem látszik benne hogy nincs rajtam. Csak akkor veszek fel ha tényleg olyan felső van rajtam amiben átlászik. De akkor se rendeset hanem ilyen bralette fajtát. Ez persze nagyobb mellnél már nem működik, mondjuk engem egyáltalán nem zavar ha más lányokon látom hogy nincs rajtuk, de sajnos az emberek többsége pont az ellenkezőjét gondolja.
2017. máj. 7. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Télen, pulcsi alatt pl mindegy. Ne himbálózzon feltűnően (ez főleg nagyobb méretnél van nyilván), és ne üssön át a mellbimbód.
2017. máj. 7. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
24%
Biztos mem tudnék ugy elmenni otthonról,vagy akar otthon lenni,hogy nincs rajtam melltartó..
2017. máj. 7. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem látszik szerintem nyugodtan, bár ismertem egy nőt aki sose hordott de nagyon átlátszott minden
2017. máj. 7. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
ha nem léteznének férfiak, kimennék az utcára is. égetni kéne egyébként máglyán újra.
2017. máj. 15. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

#8 szerintem ha csak a férfiakon múlna mindenki topless mászkálna nyáron.

Nem hallottam még férfit azt mondani "a mellek undorítóak, minden nő takarja el!"

2017. máj. 15. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!