Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mi ebben a logika a ferfiak...

Mi ebben a logika a ferfiak reszerol?

Figyelt kérdés

Sokat jarom a varost , de nem csak ott latom hanem kirandulasaim soran is ahol ugye a kenyelmes oltozkodest helyezi az ember eloterbe es nem az etikettet, szoval a noknel latom hogy logikusan a 30 fokos melegre valo tekintettel combkozep vagy kisse feljebb ero rovid nadragba vannak , nem pitcsagatyara gondolok, de a ferfiaknak meg oly mindegy , hogy varos vagy kirandulas szinte mertani pontosaggal terdig ero nadragba pallasztjak a popojukat.

Nem ertem ezt a logikatlan oltozkodest mikor a lanyoktol lehetne peldat venni!


2017. jún. 13. 17:17
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
54%
Mert a pasiknak nem áll jól a túl rövid nadrág. Az ódivatú és bu..zis
2017. jún. 13. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
96%
Hogy mi van? Sztem a seggük a nadrág hosszától függetlenül bepállik, mert azt ugyanúgy fedi valami. Hogy miért csak térdig érőt hordanak/hordunk? Hát ez bizony jó kérdés, én magam sem szeretem a térdnél feljebb érő gatyákat, mert úgy gondolom, hülyén néz ki. Nem lesz tőle melegebb érzés, ha még 20 centivel hosszabb.
2017. jún. 13. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
77%
Azért a kínálatot is nézd meg. Néha elkísérem az öcsémet vagy a barátomat vásárolni, náluk nincs akkora választék. Van térdig érő vagy hosszú és kb ennyi.
2017. jún. 13. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
72%
Bezzeg a 80-as években! Akkor még létezett a herevillantó nadrág... azt inkább passzolnám.
2017. jún. 13. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 A kérdező kommentje:

Nem értem miért jó béklyókat rakni magunkra. A legtöbb illem és etikett szabály a praktikum ellen beszél. Valaki kitalálta a többi birka pedig élteti.

Elso! Ja! Ertem. Elojott a szlogen tehat ha nem a megkovetelt oltozek van egy pasin az homaros! Gratulalok!


2! Azert nem magyarazd mar meg hogy nem izzad a combod a nadrag alatt!

Nem veletlenul van rovidujju ing sem...


3! Varronorol hallottal mar? En peldaul ha veszek ilyen seggrohasztot utanna viszem atalakitatni, vagy a noi osztaly sem utolso eset.


4! 80-as evekben mindenkinek kint volt a herelye? Ha boxer volt alatta esetleg de fecskebe nem!

2017. jún. 13. 17:37
 6/38 Sunshinedoll ***** válasza:
67%

Felőlem hordjatok p-csagatyát, nekem 8. Vagy amit akartok.


De nem fogtok, mert szerintetek az lányos, meg b-zis, és lányosnak lenni ultragáz.

2017. jún. 13. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 A kérdező kommentje:
Jol latod! Sok a gyava hiu buta a fiuk kozott, inkabb oktoznek kenyelmetlenul csak mutassak, hogy ok ferfiak, csupan egyet nem irtal, hogy tisztelet a kivetelnek!
2017. jún. 13. 18:02
 8/38 anonim ***** válasza:
71%

2. Vagyok

Valóban, ha túrára megyünk, akkor de beizzad a combom.. csakhogy egy túra során jobb esetben nincs olyan pontja a testednek, ahol ne izzadnál be. Viszont egy átlagos hétköznapon a térdig érő gatyában nekem sosem izzad csak úgy a combom. Nem azon a 20 centin múlik, ismétlem, ha csak a városban utazol, és nyugodtan sétálsz. Kirándulás közben valóban számíthat akár, de véleményem szerint nem annyit, hogy ilyen mértékű tiltakozást váltson ki akár belőled, akár másból. Semmit nem számít.

2017. jún. 13. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
52%
egyrészt elég bő a szára, másrészt csak ilyet árulnak
2017. jún. 13. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 A kérdező kommentje:

Na latod! Es az segit hogy csak a labszarad van kint?

Nem beszelve a sablonizaciorol miszerint a ferfiak mint egymas fenymasolatai ugy oltoznek.

Engem rettentoen zavar ez a mar mar szabalyszeru oltozkodes, a lanyoknak sokkal szinesebb a ruhataruk mert ok mernek beujitani a sok batortalan hiu fiuval szemben! T. a kivetelnek.

Ennyi erovel ne vegyel fel rovidujju inget polot sem mert az a 20,30 centi mar nem oszt nem szoroz! Igaz?

2017. jún. 13. 18:26
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!