Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mit szólnál hozzá ha kiderülne...

Mit szólnál hozzá ha kiderülne hogy a gardrobcsere oldalon egy cipő, csizmafétises ürgének adtad el a magasarkúd?

Figyelt kérdés
2017. júl. 16. 17:50
 1/10 anonim ***** válasza:
Kit erdekel? Kaptal erte penzt
2017. júl. 16. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Szerintem a kérdező a vevő.

Merthogy ez az oldal tele van fétises aberrált pszichokkal.

2017. júl. 16. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
93%
A pénzt megkaptam, a cipőtől megszabadultam. A többi már nem az én dolgom...
2017. júl. 16. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
2-es pont hogy én voltam a lány
2017. júl. 16. 18:29
 5/10 anonim ***** válasza:
Nem érdekelne, de hogy derülne ki? Elég valószínűtlen.
2017. júl. 16. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Metionin ***** válasza:
94%
Onnantól kezdve, hogy kifizette, nem érdekelne hogy mit csinál vele. Vett már tőlem egy fiú fűzős felsőt de nem igazán izgatott, hogy a barátnőjének vette vagy ő maga szeretné felvenni, netalán nézegetni/szagolgatni akarja.
2017. júl. 16. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
94%
Nekem volt ebből kellemetlenségem... kérte a vevő, hogy koszos talppal adjam át neki a csizmát (amit persze alaposan lemostam a fotók miatt)... amúgy nem értettem, hogy miért akarja, de hát gondoltam oké, megyek benne egy kört, mielőtt találkozunk, de szakadt a hó, és a friss hóban nem igazán lett koszosabb a csizma :D amikor találkoztam a vevővel, aki meglepetésemre egy férfi volt, és látta, hogy kb. makulátlan a csizma talpa, majdnem elállt a vásárlástól, még ott kellett magyarázkodnom, hogy a hóban hiába veszem fel, elég para volt :(
2017. júl. 17. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

8! Azért a kettő nem ugyanaz.


Én amúgy nem szólnék semmit ha a pénzt megkaptam, onnantól már nem érdekel, hogy mit kezd a cipővel.

2017. júl. 19. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Semmit. Adtam már el transzvesztitának is magassarkút, ruhát. Mindegy ki veszi meg a cuccaimat, csak fizessenek érte.
2017. szept. 20. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!