Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miert mindenki a tapados...

Miert mindenki a tapados boxert szereti fiuk? 17/f

Figyelt kérdés
2017. júl. 20. 09:09
 1/7 anonim ***** válasza:
Én a fecskét szeretem:D
2017. júl. 20. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Én azért, mert jobban testhez áll. Bár ez lehet nálam pozitívum, de nem lóbálódzik össze vissza :D, egy kis tartást is ad, azt viszont hozzátenném, hogy a nagyon tapadós felejtős (ha szorít nem hiszem hogy túl egészséges lenne...)

Sajnálatos módon láttam már olyat másnál, hogy lenge boxerből peekelt az aminek nem kellett volna :'(


Tehát én azt mondom, hogy se nagyon lenge, se túl szoros, csak enyhén tapadós jó kialakítással. Nehéz jó boxert találni, ugyebár méret, kialakítás stimmeljen és nem lehet érthető módon felpróbálni sem :/

Esztétikumra nem tértem ki, nadrágban úgy sem látszik, egyéb esetben pedig legyen a lányok dolga :)

2017. júl. 20. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem mindig kilóg oldalt a száránál, az meg elég zavaró ha mondjuk megyek valamerre utcán, boltban, ott nincs kényelmes zacsi igazítás mint otthon. Úgyhogy inkább a tapadós, meg az tart is, nem lesz himbi limbi. 18f
2017. júl. 20. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
utolsó: a zacsifelvarrást próbáld meg vagy here vasaltatást.
2017. júl. 20. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Kényelmesebb.
2017. júl. 20. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Mért te milyet szeretsz?
2017. júl. 21. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
10%

Ezért szeretem ezt az oldalt, hogy jót röhögjek a sok marhán! :)))


Most sokan a szűkre szavaznak, de mikor a szűkszárú farmerról volt kérdés kitéve akkor szinte mindenki ellentmondott és fújjogtak,hogy homáros, egészségtelen a herékre nézve és taszító ,hogy a makk alakja is látszik!

És hogy egy férfi miért hord szűk cuccokat meg stb.


Ugye milyen érdekes...?

2017. júl. 22. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!