Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ti engednétek a13 éves lányoto...

Ti engednétek a13 éves lányotoknak?

Figyelt kérdés

Nem sokára lesz egy esküvő a családban .Ő is koszorús lány lesz egyforma ruha cipő stb.

Hát nem tudom ezt a cipőt megengednétek alanyotoknak hogy viselje?

[link]



2017. júl. 21. 12:17
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

esküvőre meg,nyilván hétköznapokra nem. Kis sarka van,egyáltalán nem magas. Mint irtad mindenkin ilyen lesz hisz egyforma ruhájuk cipőjük lesz.

Semmi kivetni valót nem látok benne esküvőre.

2017. júl. 21. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
92%

Ne engedd neki, hát hogy képzelik el . Csak ilyet engedj neki.

[link]

2017. júl. 21. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
95%

Szerintem nyugodtan. Csak ezt a piros színt kéne hanyagolni. Inkább valami nude/krém színű legyen. A piros cipő csak egy bizonyos életkor felett mutat jól.

Én is voltam ennyi idősen 2 esküvőn is koszorúslány, de nekem pl 8 centis volt a cipőm(amit anyával vettem együtt, de direkt kellett a magassarkú, a ruha miatt).

2017. júl. 21. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim válasza:
100%
Szerintem a fehér szín jobban illene egy ilyen korban lévő lánynak. De ha már mindenkinek egyforma cipője lesz kivételt lehet tenni.
2017. júl. 21. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem elég ronda ez a cipő, de úgy egyébként megengedném ha kényelmes neki, és tud benne normálisan menni.
2017. júl. 21. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

Egy jobbmódú rokonom áll mindenkinek mindent,ennél a kereskedőnél van ismerőse.Jóminőségű kényelmes cipők,de a ruhák is innen lesznek rendelve pirosat választották többen is.Ezért ez a szín.

Vannak kicsit csinosabbak is bár magasabb sarokkal.

[link]

[link]

[link]

2017. júl. 21. 14:36
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Én a kommentes linkek közül az elsőt választanán.Igényese4bb,fiatalosabb...7cm...Próbáljátok meg tud-e benne menni,azon a +1cm nem múlik sok.
2017. júl. 21. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Hát menni tud az én 8 centis sarkű cipőbe is.Szóval a járás nem gond neki itthon szoktam neki engedni a lakásba hogy hordja őket.
2017. júl. 21. 15:18
 9/16 anonim ***** válasza:
97%

Cipőt akar hordani? Verd el, vond meg a zsebpénzét, zárd a szobájába de figyelj rá, hogy előtte vedd el a mobiljàt/laptopját/tabletjét/tévéjét mindent amivel szórakozhaty. Mégis mit képzel, hogy TIZENHÁROM évesen van pofája cipőt hordani.


Gyerekként és most felnőttként sem értettem az agyhalott "mert én azt mondtam" típusú szabályokat. Ezt sem értem. Ez egy cipő b457od, nem egy tanga+combfix+övvastagságú miniszoknya kombó, noha 13 évesen már az sem elrugaszkodott, ahogy mostanában körbenézek. Az agyam megàll komolyan.

2017. júl. 21. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
24%

Én 14 évesen 15cm magassarkút is hordtam hétköznapokra is.

16 éves lány

2017. júl. 21. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!