Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ti engednétek a13 éves lányoto...

Ti engednétek a13 éves lányotoknak?

Figyelt kérdés

Nem sokára lesz egy esküvő a családban .Ő is koszorús lány lesz egyforma ruha cipő stb.

Hát nem tudom ezt a cipőt megengednétek alanyotoknak hogy viselje?

[link]



2017. júl. 21. 12:17
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%

Hát szerintem nem igazán esztétikusak ezek a cipők,de ha csak ezekből lehet választani..Én mindenképp engedném neki,ez még nem sok egyáltalán pláne nem egy esküvőre.

Utolsó miért hordták 15centis cipőt a hètkőznapokra?😳

2017. júl. 22. 03:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Mert nekem tetszenek az ilyan cupők
2017. júl. 22. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Te tényleg ennyire bigott vagy, kérdező? Szegény lányod..Vajon milyen bogaraid vannak még? Egyébként persze, hogy megengedném ezeket a 2-3 centis sarkú cipőket, főleg esküvőre. Az én ízlésemnek nem tetszenek, de azzal semmi gond nincs, hogy mini sarkuk van. Ezeket még magassarkúnak se igazán lehet nevezni.
2017. júl. 22. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Amit belinkeltél az 1-2. tök szép.
2017. júl. 22. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:
Kedves Kérdező! Ez egy tánccipő a formája és a sarka alapján is. Versenytáncosok is hasonlót viselnek. Biztonságos viselet. Visszafogott, de mégis vidám, szinte kislányos. Szerintem teljesen elfogadható, én bűbájosnak látnám.
2017. júl. 28. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Meg, de valami ocsmány
2017. okt. 29. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!