Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Akik a divat ellen vannak! Miért?

Akik a divat ellen vannak! Miért?

Figyelt kérdés
Ti hogyan öltözködtök? Mikor érzitek magatokat csinosnak/elegánsnak/jól öltözöttnek? Mi az, ami nem tetszik abban, ha valakinek fontos, hogy mit vesz fel?

#divat #öltözködés #divat ellenes #antifashion
2017. szept. 22. 19:03
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha valaki divatellenes, az nem egyenlő azzal, hogy neki nem fontos, mit hord.

Pl [link]

Nem kimondottan divatos, de átgondolt, megkomponált outfit, jól áll neki, stílusos.

2017. szept. 22. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Divat, ugyan.

Csak azért van, hogy 1-2 évente szórj ki mindent és fáradj újfent a kasszákhoz.

2017. szept. 22. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Én nem vagyok ellene... Szeretem, de nem veszek olyan cuccot, ami minden 2. lányon rajta van (lásd: adidas superstar). Szóval egy bizonyos szintig én is követem, de ha túlzásba megy akkor rendesen undorodom tőle.

Elegáns; szép estélyi, ing, meg ilyenek.

2017. szept. 22. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem vagyok a divat ellen de semmilyen formában nem követem. Olyan ruhákat hordok amik tetszenek és jól érzem magam bennük. Pl: bakkancsot, ingeket, bő zenekaros pólókat, Converse csukát. Bár mostanában kezdek rájönni ,hogy ezek igen fiús cuccok szóval amolyan kisebb stílusváltáson esek át.
2017. szept. 22. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Divat és igényesség (értsd csinosság, jól öltözöttség) két nagyon különböző dolog :) A divat általában azt jelenti, hogy az adott ruhadarab vagy kiegészítő egy pár hónapig népszerű, fel van futtatva különböző módokon (mesterségesen), figyelmen kívül hagyva azt, hogy kinek mi áll jól, milyen az egyénisége, stb, tehát alapvetően nem az a lényege, hogy neked jó legyen (jól nézz ki), hanem hogy a fast fashion márkáknak (pl. H&M, Bershka, tehát olcsóbb, gyengébb minőségű) nagyobb hasznuk legyen abból, hogy mindenki az adott terméket akarja.

Szerintem aki a "divat ellen van", az egyáltalán nem a jólöltözöttség ellen van, hanem épp ellenkezőleg, egyedinek lát minden embert, és nem szereti ha ezt az egyediséget elmossa a divat :)

Pl én viszonylag nőies típus vagyok, alkatilag is, és nekem nagyon nem áll jól a ma divatos ruhák nagy része, a fiús fazonok, a koptatott, merev anyagok, a divatos élénk és sötét színek, tehát nekem azért nehéz sokszor a szokványos helyeken jó ruhákat találni, pedig szerintem különösen figyelek a megjelenésemre. Én általában szoknyát hordok ingekkel, főleg világosabb színeket, szeretem magassarkút, szép harisnyákat, de azért nyilván valamennyire divatos is amit viselek, persze én sem akarom magam teljesen kivonni alóla :) Csak nem az az elsődleges, hogyha pl. az okkersárga melegítőfelső a divat, akkor én azt meghagyom inkább másnak mert nagyon távol áll tőlem :)

2017. szept. 22. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én nem vagyok ellen, viszont sosem azt nézem mi a mostani "trend", mit vesz fel a korombeliek 80%-a. Van saját stílusom, amiben csinosnak és magabiztosnak érzem magam, nincs szükségem arra, hogy megmondják, mit vegyek fel:) Fontos mit veszek fel, de utálom, ha valaki ugyanúgy néz ki mint én. Nem szeretek kitűnni a tömegből, de ha alkalom adja, ahogy tudok teszek magamért. (Viszont sosem sminkelek, nem szeretem, ha elcsúfítja valami az arcom...)

18/L

2017. szept. 22. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!