Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Melyik acélbetétes bakancs a...

Melyik acélbetétes bakancs a legstrapabíróbb?

Figyelt kérdés

Munkába hordom mert kényelmes és jól jön néha az acélbetét, de sajnos ma a 3 éves Gripfast bakancsom feladta aharcot és a talpa majdnem teljesen levált, melyik márkát érdemes választani ha nem arra megyek hogy szép meg gyűrődésmentes legyen a bőr (1 hét alatt úgy is egy merő kosz, por és karc lesz) csak hogy maradjon egyben, főleg a talpnál.

Nagyobb márkák amiket ismerek az a Martens, Shelly's, Red Rooster, (persze nem újat vennék, egy 50 ezres martenst nyilván nem erre hazsnálnék zsír újan valami régi használt kopott is megteszi másodkézből) de nem tudom hogy ezek ilyen téren mennyire bírják.

Amúgy azért hordok ilyen neonáci (ne vedd magadra, vicc volt) féle acélbetétest mert a tipikus nagy munkavédelmi bakancsokban még ennél is hülyébben néznék ki, erről meg legalább el lehet hitetni hogy önszántamból van rajtam :D


2017. szept. 28. 19:57
 1/3 anonim ***** válasza:

tehát 3 évig hordtad minden nap a bakancsot és csodálod, hogy szétmegy?


amúgy csak szólok, hogy a munkavédelmi bakancsok különböző szabványoknak felelnek meg, ha nem olyat hordasz, ami alkalmas a te munkahelyeden, akkor a sérülés mellett azt is kockáztatod, hogy ha megsérülsz, akkor nem fogsz pl kártérítést kapni - nem mellesleg munkavédelmi ellenőrzésen akár meg is bírságolhatnak

2017. szept. 28. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem kel la munkahelyemen munkavédelmi, akkor olyat vennék, csak szeretem az acélbetétes bakancsot, meg azért egy vászoncipőhöz képest jobban bírja, amúgy nem csodálkozom hogy szétjött bár kicsit fáj érte a szívem, csak mivel Gripfast bakancsot nem nagyon találok ezért gondoltam más márkáknál is körbenézek.
2017. szept. 28. 22:28
 3/3 anonim ***** válasza:
Martens, undercover, gladiator, redroster, pure trash.
2017. szept. 29. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!