Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miért ilyen kevés az egyedi fiú?

Miért ilyen kevés az egyedi fiú?

Figyelt kérdés
Egyszerűen nem látok olyan fiút vagy nagyon keveset aki egyedi lenne.. és ők is már huszonévesek. A tini fiúk miért ennyire tömegek? (lányokból több egyéniséget látok)

2017. szept. 29. 12:01
1 2
 1/20 anonim válasza:
Milyen szempontból egyedi?
2017. szept. 29. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
12%
mert idősebb korban többen dolgoznak és így jobban oda tudnak figyelni a külsejükre
2017. szept. 29. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
öltözködésben. És szerintem ez egyáltalán nem pénz kérdése..(én is példa vagyok rá, amúgy meg egy hurachee vagy nem tudom hogy írják is nem olcsó, mégis mindegyiknek az van..) most nem arra gondolok hogy zakóba mászkáljanak, csak valami egyéniség jó lenne már.
2017. szept. 29. 12:26
 4/20 anonim ***** válasza:
67%
ahhoz meg nem elég érettek v nem elég igényesek
2017. szept. 29. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
39%
Jó a kérdésed Nekem is feltünt főleg idén nyáron figyeltem az öltözködésüket, szinte már nevetségesen egységes mintha formaruha lenne rajtuk főleg ami a "rövidnadrágjukat" illeti szigorúan mindnek térdig ért nehogy lebarnúljon a kis combikájuk és inkább izzadtak benne a 40 fokba minthogy rövidet vegyenek fel.
2017. szept. 29. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
67%
Média hatása.
2017. szept. 29. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
87%
A lanyokbol tobbet?? Az adidas cipos fonott hajuakra gondoltal? vagy esetleg akik mindig kezben viszik a mobilt? :D
2017. szept. 29. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
94%

Az emberek folyton egymást utánozzák, mert ahhoz, hogy a baráti kőr elfogadjon, ugyanúgy kell kinézned.

A nőknél is egymást utánozzák, vki kitalál vmi öltözetet, amit kedvel, akkor mások is leutánozzák, mert azt hiszik ez a normális.

Én idősebb vagyok férfi, de emlékszem gyerekkoromban is ugyan úgy öltöztem, mint más, picit másképp akartam öltözni, akkor a szüleim egyből elvetették.

Ahogy felnőttként se engedték, vagy nézték jó szemmel, ha másként akartam öltözni.

Extrémebb beállítottságú vagyok, de ha így járnék(2x kipróbáltam), akkor folyton nyaggatnak és kibeszélnek.

Sok ember ilyen gyerekes és álságos, egyből kigúnyolja aki nem ő vagy mint a tömeg.

2017. szept. 29. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
92%

Igen, ahogy az előző írta, tinédzserkorban a legtöbb ember pont nem egyedi akar lenni, hanem belleszkedni, egy közösség tagja lenni.

Később, mikor már több önbizalma van az embernek, akkor jobban 'mer'.

2017. szept. 29. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
74%
Nem hinném hogy ez így lenne ahogy a két előttem lévő írta mert a térdig érő gatya (angolszász viselet) szinte minden generáción megvan, kivéve a 80-as éveket mikor logikusan öltöztek a férfiak is a meleg miatt épp úgy mint a nők.
2017. szept. 29. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!