Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miért ilyen kevés az egyedi fiú?

Miért ilyen kevés az egyedi fiú?

Figyelt kérdés
Egyszerűen nem látok olyan fiút vagy nagyon keveset aki egyedi lenne.. és ők is már huszonévesek. A tini fiúk miért ennyire tömegek? (lányokból több egyéniséget látok)

2017. szept. 29. 12:01
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem a férfiak öltözködése sokkal változatosabb, de várd ki az első hideget. Minden lány zöld/oliva kabát a könyöként fekete folttal, fekete nadrág, timberland(vagy hasonló) csizmában.
2017. szept. 29. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
29%
Ha az ikrek nem jatszanak, gyakorlatilag minden fiu egyedi. Hol a gond?
2017. szept. 29. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
22%
Aki egyedi, azt lenézik és kigúnyolják. Nagy városokban kevésbé, de vidéken látszik, hogy szinte mindenki kis eltéréssel egyformán öltözik.
2017. szept. 30. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
67%

Szerintem meg a nőké változatos nem pedig a férfiaké.

Poló,farmer,edzőcipő és kb. Ennyi egy férfi.

2017. szept. 30. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:
Én őszintén megmondom, 14 éves vagyok, és nem akarok sehova se beilleszkedni.. Aki bír engem az bír, aki nem nem.. Senki miatt nem fogok megváltozni, el van b4szva ez a generáció...
2017. szept. 30. 17:09
 16/20 anonim ***** válasza:

Lányoknál sincs semmi egyediség.

Ugyan azt veszik kb... most az hogy ők felvesznek sokszor nevetséges dolgokat is (lásd boyfriend nadrág) attól nem egyedibbek.


Tinik körében nem sok egyéniség van.

A legtöbb helyen 2 dolog áll:

-Szülei öltöztetik

-Ugyan azt veszi mint amit másokon lát.

2017. okt. 1. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

Lehet én járok abnormális körökben de nem sok tucat ismerősöm van. A kedvemcem az olyanok akik egyediek akarnak lenni tucat márkákkal, Vans, Converse, Zara, stb.

Mindenki akit ismerek ha nem is feltűnően egyedi de nem akar aktívan sorba állni, van aki kb bármit felvesz ami tetszik neki, legyen az full feltűnő vagy teljesen basic darab de azért hordha mert jól érzi magát benne nem pedig mert trendi vagy hú de ki akar tűnni, meg van akinek szimplán az átlagtól eltérő az ízlése, én is pl csak feketét hordok, vannak full gót darabjaim, fűző, szegecs, stb meg van hogy fekete farmer, bokacsizma, póló, meg a már szinta hozzámnőtt ékszerek de még full alap ruhákban se neveztek eddig tucatnak :D

De pl ismerek egy csajt aki simán lemegy az utcára full poros kisvakond munkásnaciban, szeret barkácsolni szóval kicsit bő, kényelmes cuccokat hord amik praktikusak de illik hozzá

2017. okt. 3. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:

Utolsó válaszolónak gratulálok, pont az ilyesmi fiúkról beszéltem... nem a hülye vans, nike, adidas, lógós táska van, hanem tényleg leszarod és eltérsz..

Nah befejezem a nagy dilemmán, hamarosan úgyis olyan környezetben leszek ahol mindenki egyéniség c:

2017. okt. 3. 17:26
 19/20 anonim ***** válasza:
Most akkor gyakorlatilag ha valaki x cipot hord, akkor tomeg/tucat ember, viszont ha z-t, akkor egy egyeniseg?
2017. okt. 3. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:
nem egy ruhadarabról van szó..
2017. okt. 4. 13:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!