Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Gyakorlatban egy 70/CC-70/D...

Gyakorlatban egy 70/CC-70/D mennyinek felel meg a Tezenis meretezeseben?

Figyelt kérdés

Tapasztalat alapjan?

ugy tudom, kisebbek, mint ami meg van adva a merettablazatban


2017. okt. 3. 13:48
 1/4 anonim ***** válasza:
Miért nem mész be egy boltba és próbálod fel? Anélkül nem érdemes melltartót venni, akkor se, ha ismered a méreted.
2017. okt. 3. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
mert gyakran kell vele szembesulnom, hogy feleslegesen utazok el melltartot venni, mert csak neznek ram teljesen tanacstalanul, hogy az nem szabvanymeret, eroltetik a 75-osoket, de mindig nagy a hatamra. Ugy kell vadasznom melltartora. Es nekem, hogy eljussak ilyen uzletekbe, eleg sokat kell utaznom. Nem ugy van, hogy csak bemegyek egybe es felprobalok parat...
2017. okt. 3. 15:03
 3/4 anonim ***** válasza:
62%
Átérzem, mert nekem is 65/70-es hátam van. Én nem is vásárolok ilyen helyeken, az eladókra meg pláne nem hallgatok (nem egynek átlátszik, hogy a nyakában a hátpánt).
2017. okt. 3. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
66%
Ne a Tezenisbe keresgélj hanem inkább a Women'secretbe néz be. Én a Tesenisről már lemondtam mert sohasem találok megfelelő méretű meltartót ott magamnak. Pedig csak 65/B-70/B a méretem. Ellenben a Women'secretes meltartóim mind tökéletesek méretben, jó minőségűek és nagyobb a méret választék is a boltban.
2017. okt. 3. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!