Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Színházba ünneplőben kell menni?

Színházba ünneplőben kell menni?

Figyelt kérdés

Péntek este színházba megyünk az iskolával, és azt mondták ünneplőben menjünk.

Sokan hisztiztek, hogy minek, meg hogy nem jönnek abban. Olyan is volt aki azt mondta, ha ezt tudja, nem is jelentkezett volna a színházra.

Én nem tudom. Egyrészt úgy vagyok vele, ha a tanárom azt mondja ünneplőben kell lenni, akkor azt veszem fel, pedig nekem sem a kedvencem.


Érdekel, hogy tényleg abban kell-e menni attól függetlenül, hogy azt fogom felvenni.


Szerintetek nem lesz kényelmetlen a fehér blúzban és a fekete szoknyában? Fehér kardigánt vennék még ha hideg lesz.

Általában az elején nagyon kényelmetlen nekem az ünneplő, de végül megszokom. A színházban szerintetek probléma nélkül fogom tudni élvezni az előadást attól, hogy nem a kedvenc ruhám lesz rajtam?

Ezen gondolkozom már az első óra óta >< (Most mondták)


14/L



2017. okt. 11. 08:58
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Egy kis szempillaspiral, szajfeny eleg. Esetleg alapozo vekonyan, ha szeretned, de akkor mindenkeppen fixald le puderrel.
2017. okt. 11. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim válasza:
100%
Nálunk egyenruhában kell színházba menni. :/
2017. okt. 12. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Abban kell menni amiben kérték.

Egyébként színházba is lehet menni farmerben ez leginkább előadás, hely és időpont függvénye. Más az Operaház és más egy kamaraszínház.

2017. okt. 13. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
75%
Elegáns öltözetbe. Én sokat jártam az iskolával és nekünk mondták hogy ha nincs más normális elegáns ruhánk akkor ünneplőbe menjünk. Mondták nekünk hogy a fiúk minimum egy inget vegyenek fel, normális elegánsabb nadrággal, és lehetőleg alkalmi cipővel. A lányoktól blúzt kérték, nem kötelezték őket a szoknyához úgy mint az ünnepségeken, de mondták ha nincs normális elegáns nadrágjuk akkor vegyenek fel szoknyát, lehetőleg testszínű harisnyával.
2017. okt. 14. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Igen, hasonló az indok nálunk is, kedves utolsó. Bár nálunk kötelezően ünneplőt kértek a sulis egyensállal együtt.
2017. okt. 14. 13:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!