Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miért gondolja erről a ruháról...

Miért gondolja erről a ruháról a többség hogy ízléstelen és k. rvás?

Figyelt kérdés

Egy kérdésben láttam hogy a kérdező kérdezi hogy mit szólnának a pasik ha a barátnője ilyen fürdőruhában lenne.

És a pasik és nők együtt jól lehordták mindenféle ocsmány k......rvás cuccnak.... meg a képen szereplő csajt is.


MIÉRT????? Miért ennyire álszentek az emberek? El fogadom h nem tetszhet mindenkinek minden, de azért szerintem ebben a ruhában az ég világon nincs semmi kivetni való, egy gyönyörű csipkés divatos darabról van szó.


[link]



2017. okt. 29. 18:39
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
72%

kezdjük ezzel: milyen a k***a? hogyan öltözködik?

a k***a célja az öltözékével, hogy minél többet mutasson, ezzel mutatva a portékát.

ez tipikusan az az öltözet ami azt a hatást kelti, mintha nem is lenne a leányon gönc. ez igenis k***ás ruha...

2017. okt. 29. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
75%

Nagyon szép darab! Ha csinos lennék simán felvennem, pedig már van egy gyerekem!😊


Egyébként nem tudom hogy hívják azt, mikor a ruha alá be van varrva egy test színű anyag. Látszik, hogy ebbe olyan van! És általában minden ilyen ruhába van olyan :)

2017. okt. 29. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
22%

Mert buta hiú sznobok!

Szerintem irtó dögös és szexi!!!

Sejtelmes és mégis takar ott ahol kell.


F

2017. okt. 30. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 Sunshinedoll ***** válasza:
Kvásnak nem mondanám, csak ízléstelen. Csipke, fűző, meg még félig átlátszó is, ez túl sok egyszerre, mint amikor az alföldi falusi bulikban felveszik a neonszínű szoknyát a leopárdmintás kabáttal :D És ezen a csajon kívül mindenkin sz-rul fog állni.
2017. okt. 30. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon szép, de inkább bodynak mondanám nem fürdőruha. Ha farmerral veszi fel az ember egyből más hatása lenne.
2017. okt. 31. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Azért mert mind mellbimbónál mind sunánál átlátszik, ha ott lenne mögöttük egy fehér bikini rész senki se szólna de így minden virítani fog belőle.
2017. okt. 31. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
49%
de! tetszik, hol lehet ilyet kapni?! Gondolkodás nélkül felvenném, akinek ez nem tetszik, ne nézzen oda, hát jajj istenem... Korlátoltak- az emberek nagyrésze.
2017. dec. 1. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

A nő gyönyörű, a fürdőruha is. Biztos, hogy a csipke alatt van testszínű betét.

Aki a fenti jelzőkkel illette, nem látott még jó testű, szép nőt, szexi cuccban.

Az nézegesse csak az otthonkás, pörköltszagú asszonyát otthon. :D

2017. dec. 2. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!