Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mikor veszitek fel eloszor a...

Mikor veszitek fel eloszor a legvastagabb teli cuccaitokat?

Figyelt kérdés

Irhatnak fiuk is, lanyok is.

Leginkabb a nagy kabatra es csizmara gondolok, amik tenyleg azok a darabok,amiket a minusz fokokra es a hofuvasra tartogattok.


En mindig kivarom a legutolso pillanatot is, amit oszi dzsekiben tudok tolteni. Ez ala veszek extra vastag kardiganokat, igy nem fazok annyira.

Jo tudni, hogy van meg egy utolso huzasom, amivel meg melegebbet tudok varazsolni a testemnek. :D



#csizma #kabát #vastag ruha
2017. nov. 21. 17:40
1 2
 11/13 Sunshinedoll ***** válasza:
Nekem nincsenek nagyon vastag cuccaim, azokat hordom, mint ősszel, csak rétegezem őket. A téli kabátomat a hétvégén vettem elő, de melegem van benne még.
2017. nov. 22. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 Grarhedár válasza:
Én még mindig pulcsiban és edzőcipőben járok. Nincs is kabátom. Se csizmám/bakancsom. De amúgy én nem fázok :D
2017. nov. 22. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Októberben már elkél, hűvös szél fúj, vagy ha az nem, de reggel-este simán van -2, -3 fok is.


Bakancs - vízálló - meg alap kb. szeptembertől, mert naponta zuhog.

2017. nov. 23. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!