Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Van aki télen sem hord zoknit?

Van aki télen sem hord zoknit?

Figyelt kérdés

Tegnap egy buliban voltam, az egyik lány mezítláb jött, zokni nélkül bújt ki a cipőjéből. Megkérdeztem hogy nem fázik-e, azt mondta nem, és utál zokniban harisnyában lenni.


Ilyet más is csinál?



2017. dec. 10. 11:28
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
83%
igen
2017. dec. 10. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
81%
Igem
2017. dec. 10. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
11%
Igen, vannak 1 páran! Pl az összes állat, meg az összes olyan ember akinek leamputálták mind2 lábát... Ilyen hülye kérdést!!! Erre magadtól is rájöhettél volna!!! :/ -.-
2017. dec. 10. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
63%

Ilyet még nem hallottam megmondom őszintén, de szerintem elég gusztustalan alapból is, plusz nem illik másnál mezítláb rohangálni a lakásban vendégségben. Ha nyáron van ilyen akkor is viszek magammal egy vékony harisnyát vagy titokzoknit.

Plusz egyáltalán nem higiénikus.

Viszont itt a környékünkön lakik egy pasas aki cipő nélkül járkál mindenhova. Ősszel pl a fodrásznál futottam vele össze, totál mezítláb volt. Persze tök retkes volt a lába. Mondta, hogy ő a belvárosba is így megy Pesten, ha leesik a hó és fagy van, esetleg húz egy szandált. Szerintem ez már a nem normális kategória.

2017. dec. 10. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
61%
Pénteken látta egy ilyen nőt, valamint tudok egy ismerősömről, aki otthon mezítláb van a foglalkozása miatt (is).
2017. dec. 10. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
58%
Igen, van pár ilyen idióta.
2017. dec. 10. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
79%

Igen. Meg bugyit se. Igy jobb erzes.


N

2017. dec. 11. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
70%
Én is mezítláb vagyok itthon télen is, nem tudom ez mitől ne lenne normális. Persze ki már nem megyek zokni és cipő nélkül.
2017. dec. 11. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Van ilyen igen, én is jobban érzem magam mezítláb, és nem hinném h ettől idióta lennék. ^^
2017. dec. 11. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Van aki a klumpa formájú Batz papucsot hord harisnya nélkül egész évben? Milyenek a tapasztalatok? Tényleg előbb tönkremegy a bélése?
2017. dec. 11. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!