Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » 15 éves vagyok, lesz valami...

Asdfghjkl5 kérdése:

15 éves vagyok, lesz valami bajom attól ha 50 kg-nál nagyobb súlyokkal gugolok?

Figyelt kérdés

vagy ha a gerincemet megterhelő gyakorlat végzek például bicepszezek. A baj alatt értem hogy megállok a növésben

vagy majd később fog fájni a derekam, mert azt olvastam hogy ha a gerincemet megterhelő gyakorlatokat végzek akkor megalhat a növésem



#edzés #súly #guggolás #megáll a növésem
2017. nov. 11. 18:33
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
Előfordúlhat hogy nem fogsz olyan magasra nőni mint amúgy nőnél. Fokozatosan emeld a súlyt, több gyakorlatot végez. Próbáld ki az egylábas gugolást. Csinálj kitörést. Jó lenne tudni milyen magas vagy. Én 15 éves korm utan már csak 4 centit nőttem edzés mellett.. lehet nőhettem volna 5-6centit im is de én már akkor is 175 voltam így nem aggasztott ha nem növök sokkal többet
2017. nov. 11. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én 13éves vagyok és 90el guggolok,nem lesz bajod
2017. nov. 11. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
én is 175 cm vagyok
2017. nov. 11. 19:13
 4/4 anonim ***** válasza:

Én meg tizenhatodik születésnapom előtt kezdtem, igaz, hogy saját súlyos gyakorlatokkal először. Aztán meg kisebb súlyokat kezdtem el használni. Nagyobbakat először 17 évesen.

De kb. 14-15 éves koromra elértem a végleges magasságom. Nézd meg, hogy apád mekkora, ha kb. akkora vagy, mint ő, akkor már valószínű, hogy nem sokat nősz.

2017. nov. 12. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!