Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Koravén lennék 25 évesen, ha...

Koravén lennék 25 évesen, ha így öltözöm?

Figyelt kérdés
Itt is sok helyen olvastam, hogy az Orsay ruhaüzlet a középkorú embereket célozza meg. A helyzet az, hogy szinte csak ott találok magamnak ruhákat. Nem sokkal drágább, mint azok a ruhák, amiket én vettem a H&M-ből, viszon csinosabban állnak rajtam, és ránézésre a H&M ruháinak sokszor kínai hatása van. Térdig érő ruhákat szoktam venni az Orsay-ből, pirosat, feketét, kiralykéket, illetve utolsó alkalommal egy flitteres bézs party-ruhát vettem, illetve basic topokat, fekete felsőket, kardigánokat, szoknyákat, dzsekiket, ingeket veszek innen. Nem mindet hordom hétköznap, de sokszor egyet-egyet felveszek.
2018. jan. 5. 11:00
 1/6 anonim ***** válasza:

Sose hallottam még ezt, szerintem butaság. Max elegáns vagy, nem koravén.

Én azért nem vásárlok ott, mert szerintem sokkal drágább, mint a hasonló üzletek, és annyiban nem jobb a minősége, hogy megérje. Engem mondjuk nem zavar a kínai hatás, ott is szoktam csinos ruhákat venni. :)

2018. jan. 5. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hát férfiként mondom hogy szerintem ez jó nagy hülyeség ha valaki így látja. Volt barátnőm és szereti az Orsayt és ő abszolút nem koravén. Szerintem nagyon is elegáns ruhákat lehet ott venni.
2018. jan. 5. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Már nem vásárolok az orsayben de nem koravénesek a ruhái, csak nekem sok. Régen jó cuccaik voltak, amik most vannak azok nekem inkább alkalminak tűnnek. h&m-ben valóban vannak olyanok amik kínai hatást keltenek, de azért vannak igényesebb darabok is. Inkább Zara, c&a, bershka (farmer).
2018. jan. 5. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nekem túl elegáns irodai az orsay. Én otthon vagyok a 2 kislányommal nekem nincs szükségem olyan szintű elegáns ruhára, mint amit az orsay kínál.

Nekem tökéletes a H&M a farmerjeivel ingjeivel basic pulcsijaival, de az orsay nem oreges hanem csak elegáns.

Akinek a mindennapjaiba ez a stilus belefer, vásároljon ott.


Nem gondolom a H&M et kinaisnak, részben sem (maximum a bizsuk övek ilyenek).

2018. jan. 5. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én 18 éves vagyok, de nekem is az Orsay a kedvenc üzletem. Valóban a ruhák nagyrésze túl elegáns, túl “business look” egy átlagos hétköznaphoz, de azért vannak picit “lazábbak” is és én eleve szeretek picit csinosabban öltözködni. Úgyhogy én szoktam ott vásárolni, leginkább felsőket, pulcsit, kardigánt, de egyberuháim is vannak onnan. Szerintem szépek, a minőségükkel sincsen problémám és szerintem nem is olyan őrült drága.
2018. jan. 5. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

szerintem nincs benne semmi extra. az ilyen irodai ing szoknya kombó, meg egyberuhák más üzletben is meg vannak.

ezen kívül van néhány alkalmibb ruha, meg ilyen tök átlag pulóverek, nadrágok, szoknyák.

minőségre sem olyan nagy szám szerintem, de nem rossz, nem azt mondom.

én néha veszek csak ott valamit, mert számomra kissé unalmasak ott a ruhák, én annál bevállalósabb vagyok.

valóban valamivel idősebb réteget céloz meg, mint pl egy bershka, ami kifejezetten tini kiscsajoknak szól.

az hogy koravén vagy-e, nem tudom. ha mutatnál pár szettet, akkor meg lehetne mondani. elmondás alapján inkább csak nagyon egyszerűen öltözködsz, ami nem baj, ha neked az tetszik.

2018. jan. 5. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!