Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen ruhában, milyen külsőve...

Milyen ruhában, milyen külsővel illik bemenni egy luxus üzletbe vásárolni?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretnék eredeti táskát venni(egy Chanel illetve egy Dior táskát néztem ki), és az Andrássy úton van is olyan üzlet, ahol árulnak a márka darabjaiból, de hiába van meg rá a pénzem, nem merek bemenni.:((( 20 éves vagyok, nagyon sokat dolgoztam és dolgozok is jelen pillanatban is, azért,hogy pénzem legyen, és szerettem volna valami különlegeset venni magamnak,de mivel étteremben dolgozom, mint látványkonyhai szakács, ezért nem lehet műkörmöm, vagy lakk a körmeimen, és mindig tiszta seb a kezem. Nem hordok sminket, mert a zsírgőztől lefolyik(még a vízálló is) és undorító,ahogy kinéz, ezért aztán sajnos nem tanultam meg sminkelni (elég régóta dolgozom, és mindig ilyen területen voltam). És most az a problémám,hogy van rá pénzem, de szégyellem magam,hogy így mennék be. Egy héten 6 napot dolgozok, 14-16 órában, és ezért nincs időm vásárolni, nincsenek csinos darabjaim, mert ha szabadnapom van, alszom inkább egész nap. Csak farmer+pólóim vannak. Bershka kabátom van, New yorkeres farmerek és pólók, és egy air force one mid-et hordok, általában minden fekete. Így bemehetek szerintetek?

2018. márc. 1. 23:32
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
85%
Minden vásárlónak örülnek. Nyugodtan menj be.
2018. márc. 1. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
97%

Nem arról van szó, hogy örülnek minden vásárlónak, hanem illedelmesek velük. Menj be, szívesen fognak segíteni, azzal meg ne törődj, hogy mit gondolnak rólad. Sok gazdag ember úgy öltözködik, mintha kínaiból vett volna valami ócska ruhát, ne szégyelld magad!

Küldesz amúgy képet a táskákról?:)

2018. márc. 1. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 A kérdező kommentje:
Engem nagyon foglalkoztat, mit gondolnak rólam mások 😫tudom, hogy nem kellene,de így van. Nem vagyok lepusztult, vagy ilyesmi,de a smink hiánya, meg a lányos ruhák hiánya félek, hogy rossz fényt vetett rám...
2018. márc. 1. 23:49
 4/31 A kérdező kommentje:
*vet
2018. márc. 1. 23:50
 5/31 A kérdező kommentje:

[link]


Ez a felső, a Chanel táska, és nem a legkülönlegesebb, azt tudom,de szerintem tökéletes lenne a mindennapi ruhatáramhoz.


[link]


Ez az alsó a Dior. Ez különlegesebb, és nekem nagyon tetszik rajta az a zöld sárkány, és érdekes módon a fehér alapszín ellenére is nagyon tetszik.

2018. márc. 2. 00:05
 6/31 anonim ***** válasza:
55%
És ezeket hol szeretnéd megvenni az Andrássyn??? Csak mert Magyarországon egyik divatháznak sincs üzlete... 😏
2018. márc. 2. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
79%

Na haragudj,de ha megvenni "ciki" szerinted,akkor hordani nem lesz az?

Amúgy szerintem vegyél egy ugyanilyen full bőr táskát negyed ennyiért amin nincs logó,a stílus a lényeg nem a márka.

Se több se kevesebb nem leszel,ez a gazdagok márkája ahogyan a gucci,nekem van egy haverom aki gucci táskát vett,eredetit,viszont egy elég szerény körülmények között élő srác,csupán félretett és megvont magától dolgokat érte,elment egy szórakozóhelyre,a táska hatására felcsípett egy csajt,amikor hazavitte szó szerint faképnél hagyta...

Hogy "jééé,az a srác akinek van egy fél millás táskáka egy panelbe lakik a 4.emeleten,40 négyzetméteren" szóval lehet meg tudsz téveszteni embereket,lehet megnéznek stb,de aki emiatt kerülne a környezetedbe,mert azthiszi gazdag vagy,az nagyon csalódni fog ha kiderül hogy mi van.Az ilyen cuccokra nem szoktal gyűjteni,aki ilyet vesz az a farzsebéből kifizeti ezt.

Vegyél inkább Lacostét ha a franciáhpz ragaszkodaz,az a felső közép márkája,de egyszerűbb emberen is látok olyat,cagy dieselt,policet esetleg ha olasz is szóbajöhet,ezek hétköznapibbak,mégis van nevük és minőségük,de a sima bőr logó néküli a legjobb,az is nagyon mutatós,mégsem kirívó.

2018. márc. 2. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
83%
Mellesleg mindegyik táska milliós kategória. Szóval a New Yorkeres és Bershkás darabok mellett nem biztos, hogy jól fog mutatni.... De ha tényleg akarsz venni, legközelebb Bécsben megteheted!
2018. márc. 2. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
91%

Nekem az ugrott be hogy egy nyujorkeres nadrág egy Nike cipő és egy bershkas kabát mellet elég nevetséges lesz egy gucci taska. Először is hamisnak fogják hinni.

Másrészt ez nem illik a Nike cipővel.

Az ilyen cuccokat azok a nők hordják amilyenekrol te is írsz... Divatos, igényes hajú, manikurozott, finoman sminkelt....

A leirasod alapján hozzád egyáltalán nem illik egy ilyen darab .

2018. márc. 2. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
87%

Szerintem meg kifejezetten csúnya táskák. Nem gondoltál még arra hogy egy szép bőrtáskát vegyél? 30 ezer lenne és sokáig nyüstölheted.

A maradékból meg mondjuk kocsit.

2018. márc. 2. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!