Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hogy adjam a szüleim tudtára,...

Hogy adjam a szüleim tudtára, hogy szeretek magasarkút viselni?

Figyelt kérdés

A probléma lényege az,hogy fiú vagyok.

Eddig titokban viseltem,de bővül a készlet,és nem akarom tovább rejtegetni,sem titkolózni.



2018. márc. 9. 00:21
 1/9 A kérdező kommentje:
Cipőt,szandált,mindent.
2018. márc. 9. 00:23
 2/9 anonim ***** válasza:
24%
Nyugi, már rég tudják, hogy búza vagy. A hülye kéztartásod meg a vinnyogós hangod elárul.
2018. márc. 9. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
86%

,,Anyu, apu metroszexuális vagyok.

Ez azt jelenti, hogy szeretem azokat a dolgokat, mint a lányok. Ez persze nem jelenti azt, hogy meleg vagyok. Szeretek magassarkú cipőkben járni, már van egy pár darab, a továbbiakban szeretnék még többet.Természetesen ez nem jelenti azt, hogy suliba is ezekben mennék, mert tudom, hogy azzal csak magammal csesznék ki.

Ezt mind azért mondtam el, mert nem akarok titkolózni előttetek és mert megbízom bennetek. Remélem el tudtok fogadni, tudom kell egy kis idő ehhez, de valószínűleg már sejtettétek, hogy valami nem oké. Ennyit akartam."

2018. márc. 9. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
31%

Hasznos válaszok születtek, látszik egyik azt nem tudja mitől homoszexuális valaki a másik meg azt, hogy kik a metroszexuálisok.


Kettőből nulla.


Én kérdező nem tudok tanácsot adni, csak röhögök ezn a két díszmadáron.

2018. márc. 9. 04:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
86%

Szia, én is férfi vagyok és én is szeretek magassarkút viselni. Attól függ, milyenek a szüleid. Az enyémek nagyon konzervatívak, így őket nem avattam be, a húgom tud róla. Most már a barátnőm is. Sőt, a legjobb: a kollégáim is, úgyhogy a munkahelyen magassarkúban mászkálok :) De a szülők, hát, az kemény dió. Értem a rejtegetés dolgot, régen, amíg odahaza éltem, maximum 1ü2 cipőm volt, most van vagy 15, na az már sok. Ezért is nyíltam meg a kollégák és a barátnő előtt...


Aki meg le akar köcsögözni, közlöm, rengeteg heteroszexuális férfi van a világon, aki szeret és visel is magassarkút. Lehet, hogy ettől a mai elvárások miatt nem számít férfiasnak, de ki nem szarja le. Akkor nektek minden nő, aki nadrágot hord, rövid a haja, az leszbikus?? Na ugye... Mi most épp egy forradalmat csinálunk. Nem azt akarjuk, hogy minden férfi ezt viselje, hanem azt, hogy aki viseli, azt ne nézzék le, ne verjék meg, ne nézzék melegnek...


Ne add fel, nem vagy egyedül, sőt, sokszor épp az ilyen még, akiről nem is tudod...

2018. márc. 9. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
68%

Nézd az orvosi magyarázatát egy egészséges magasság a testtartástól kezdve mindennek jót tesz nem véletlenül hordják a nők és tovább megyek a kompressziós harisnya is jó ha álló munkát végez az ember, de ha megfigyelitek működik a kettősmérce mert eme két dolgot csak nőknek reklámozzák mikor pont ők tüntettek tegnap nőnap alkalmából franciáknál meg a spanyoloknál hogy mekkora megkülönböztetésben van részük szegénykéknek a férfiakkal szemben.

Érdekes nem? Ruházkodásba meg előnyük van azt ilyenkor nem hangoztatják...

A két első butávsk ne foglalkozz mindenki azt vesz fel ami jól esik neki vagy épp tetszik

2018. márc. 9. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Én is hordok. Férfi vagyok, pontosabban egyetemista.


Nemrég elmentem külföldre, és ott gondoltam, hogy nyilvánosan is fogok hordani. Ugye ilyenkor úgymond "tiszta lappal kezd az ember". Én sem vagyok meleg, és azt sem értem, hogy az embereknek ebből miért az jön le.


Na de a lényegre térve: mondd el nyugodtan, az ő gyerekük vagy és ha belegondolsz, akkor szinte semmit nem csinálhatnak veled ezért.

2018. ápr. 4. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Előző vagyok.


De az is megfelelő, ha csak utalsz rá és szép lassan fokozod a dolgot. Így neked is és nekik is könnyebb lesz, ha már teljesen összeáll a kép.


Utalásokkor mire is gondolok?: Nem tom, hogy ez hogy van nálad, de ha együtt mentek majd bakancsot, vagy ilyesmi cipőt venni, akkor próbáld a magasabb sarkút választani vagy ilyenek. De ha gondolkodsz, akkor egy tuti módszert ki is tudsz találni!

2018. ápr. 4. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Én nem hordok magassarkút, ellenben nylonharisnyát, leggingset igen nyilvánosan. Kellett kb jó 10 év, míg előálltam így, nem mondtam hogy szeretem ezeket hordani, csak abban mutatkoztam. Eleinte le akartak beszélni, de belátták, hogy nem tudnak, így elfogadták. Neked is biztos idővel elfogadják.

Amúgy nekünk pasiknak is ugyan olyan jogunk van felvenni a női dolgokból, mint a nőknek férfias holmikat, cipőket.

2018. jún. 30. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!