Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ugye nem ciki ha egy fiatal...

Ugye nem ciki ha egy fiatal lány szívesebben visel tangás bikinit?

Figyelt kérdés
Sajnos hallottam már ittott hogy már így nem divat a tangás bikini meg hasonlók,viszont én sokkal jobban szeretek ilyet hordani mint simát,meg nekem kényelmesebb is:)És úgy veszem észre hogy a fiúknak is jobban bejön:)Sportolok amúgy így részbe ennek köszönhetően elég kerek,formás és feszes a popsim így szerintem simán hordhatok ilyesmit:)Van többféle amiket szeretek,egy fekete színű,a szélén pink és fehér csíkkal,egy lila alapon virágmintás,egy narancs bikinifelső+zöld,piros színű virágos alsó+egy szintén élénk színű virágos felső+világoskék színű alsóval:)Szerintetek melyik a jobb ezek közül?Képet tudok mutatni akit esetleg érdekel:)Ti mit gondoltok amúgy ezekről?A fiúk többségének jobban tetszik a tangás bikini nem?Tényleg nem divat már?Ha jól áll nekem és jobban szeretek ilyeneket viselni akkor miért ne lehetne?
2018. márc. 16. 07:39
1 2 3
 21/24 anonim válasza:
67%
Ha jó alakod van és kellő önbizalmad akkor hajrá ;)
2018. márc. 18. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
60%
nem ciki, én is tangásat hordok :)
2018. márc. 18. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
3%
Nem ciki nekem nagyon bejön egy csinos formás lányon. Küldhetsz képet ha gondolod.
2018. márc. 19. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
37%
Sztem ha abban érzed jól magad rendben van. Képet mutathatsz ha gondolod :)
2018. márc. 24. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!