Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen ruhadarabokat vásárolto...

Milyen ruhadarabokat vásároltok nyárra?

Figyelt kérdés

Mik azok a darabok amik tuti hogy a gardróbotokba kerülnek az idei nyárra? Képek is jöhetnek! cipő, táska, ruhák, kiegészítők, ékszerek. Illetve mikor kezditek használatba venni a nyári ruhatáratokat?

értelmes válaszokért megy a ZÖLDKÉZ!



2018. ápr. 13. 17:33
 1/4 anonim ***** válasza:
23%
Lopni akarsz ötleteket? Barinőkkel beszéld meg.
2018. ápr. 13. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
100%
Minél lengébb, annál jobb :D Szeretem ilyenkor az egyberészes ruhákat. Ezekből van egy csomó. A nagy kánikulában ezeket hordom. A rövidnadrág-ujjatlan kombót birom még a melegben elviselni. Lábbelinek csakis szandál. Hűvösebb napokon cicanadrág tunikával vagy egy hosszabb fazonú pólóval.
2018. ápr. 13. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Lenge pamut anyagból készült felső, blúz, egyberuha. Lehetőleg fehér vagy halvány fagyi színű. (pasztell színek)

Felső magad derekú elől gombolós farmerszoknyával és tornacipővel ha hűvösebb az időjárás.

Rövidnadrág pamut pólóval ha boltba megyek.

Utazáshoz lenge anyagú felső rövidnadrággal.

Lábbeli: félcipő, szandált, espadrilles.

Táska: minél kisebb lehetőleg valami kicsi kézitáska.

Ékszer: fulbevaló, vékony lánc, vékony karkötő, ami nem “sül” rám. Napszemcsi.



[link]


[link]



[link]

2018. ápr. 13. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én is a lenge nyári ruhákat szeretem. Lehet maxi, midi, mini, virágos, csíkos, egyszínű. A sötét színeket ilyenkor hanyagolom, szeretem a babakéket, rózsaszínt, fehéret, de élénk színeket is simán felveszek. Csak szandit vagy papucsot hordok.

Ha hűvösebb van, akkor hosszú vagy háromnegyedes cica naci tunikával. De most vettem egy farmer szoknyát is, azt pólóval, trikóval vagy blúzzal fogom felvenni. Nagyon szeretem még az overálokat is. Ékszert nem nagyon hordok, mert úgy érzem, hogy az is melegít😄


[link]


[link]


[link]

2018. ápr. 14. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!