Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hány évesen kezdtel napi...

Hány évesen kezdtel napi szinten magassarkút hordani, illetve műszempillát feltenni?

Figyelt kérdés
2018. ápr. 29. 10:46
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
15 évesen volt egy magassarkú cipőm aztán azóta se nagyon, max. ha este olyan helyre megyek. Műszempillát pedig soha.
2018. ápr. 30. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

A magassarkú kifejezés elég tág fogalom. Van, akinek egy 5 centis cipő is “magasnak” számít, más pedig még a 12 centiset is alacsonynak véli.

Ezt tekintve talán először 15 évesen volt rajtam 5 centis kis magassarkú.

Műszempillát nem hordok. Néha alkalomra felteszem, de amint lehet, azonnal szabadulok tőle.

2018. máj. 24. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Kb 16 éves korom óta öltözök nőiesebben, így olyan heti 2-3szor van rajtam magassarkú, nyáron szünetben meg alkalomfüggő. Műszempillát 18 éves korom óta van, imádom, mindenki nagyon dícséri. Most 19 vagyok.
2018. jún. 27. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

14 éves korom óta hordok magassarkút.

Ma már utálom a lapos cipőket.. ritkán is hordok laposat, csak ha nagyon muszáj. 16/L

2018. jún. 29. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Ja, és az elején mindig 8 centiset hordtam, ma már 10-et. 16/L
2018. jún. 29. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!