Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Van joga egy tanárnak hazaküld...

Van joga egy tanárnak hazaküldeni egy 11. osztályos fiút a középiskolából azért, mert túl rövid szerinte a sortja, hogy vegyen fel hosszabb nacit?

Figyelt kérdés
Második óráról egyszerűen kizavart, hazazavart. Mit bántja őt a sortom???? Május van, nem december.

2018. máj. 8. 10:13
1 2 3
 1/26 anonim válasza:
97%
Ha nincsen a házirendben, hogy milyen ruha lehet akkor nem
2018. máj. 8. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
38%
Nem gáz a sort, csak az ilyen kényeskedő ember a gáz. Menjen a p.icsába az ilyen, a házirendjével együtt! Majd megsülünk ilyen tetvek kedvéért, nem?
2018. máj. 8. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
85%
Ha kilóg a cerka, jogos. Vagy mást btál el, a sort csak egy kifogás. De gondolom azt nem írod ide, mert ugye gerincesek vagyunk.
2018. máj. 8. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
85%

Mennyire volt rövid?

Egyébként jogos. Pár év múlva dolgozni fogsz, ott is van dress-code. Irodában nem lehet férfin rövidnadrág. Térdig érő se, csak hosszú. Igen, nyáron is.

2018. máj. 8. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
48%
Sok kislányt látok félig kilógó pitcsával suliba menni ha ők is úgy néznek ki mintha strandra készülnének iskola helyett és nem küldik haza őket akkor a fiúknak is van joguk hozzá!
2018. máj. 8. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
30%

4.

Amúgy ha a nők öltözhetnek évszakhoz megfelelően akkor a férfiak is.

A férfi combra nincs semmilyen korlátozás bevezetve hogy dugdosni kell.

2018. máj. 8. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
94%
Alsógatya volt a sort alatt? Mert szokásotok jóóóó nagy terpeszben ülni, aztán olyankor olyat is mutattok, amit nem biztos, hogy mindenki látni szeretne.
2018. máj. 8. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
9%
Csak a lányok!
2018. máj. 8. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
84%
6-os, munkahelyi dress-codeot mondtam, államigazgatásban. De úgy tudom, pl. bankoknál is dettó ilyen. Szólj az EMMI-nek vagy a bankok igazgatóinak, hogy változtassanak ezen, mert téged nem zavarnak a fincsi, izmos férfi combik... :))
2018. máj. 8. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:

Na, most értem haza másodjára immár a mai napon. Kezdem a kérdések megválaszolásával. Volt rajtam alsónadrág természetesen. Sose szoktam szétterpesztett lábbal ülni. Amúgy a tanár nem is láthatott engem ülve, mert már jelentéskor, amikor mindenki állt, végigpásztázta az osztályt, és megakadt a rövidgatyámon a szeme. Kikerekedett az a két vén táskás szeme, elkezdett kiabálni, hogy ez nem az Alterego bár, hanem egy tanintézmény. Én ártatlan arccal megjegyeztem: Biztos igaza van, Tanár úr, én ugyan nem ismerem az Alterego bárt, mert még sosem jártam ott, de ha Tanár urat a bár látogatóira emlékezteti a szerelésem, akkor valószínűleg már meg tetszett fordulni azon a helyen. - Erre elszabadult a pokol, elkezdett hadonászni, hogy takarodjak azonnal haza és vegyek fel olyan nadrágot, amely minimum térdig ér. Itthon minden rövidnadrágot végigpróbáltam a tükör előtt, egy szabócentivel lemértem a hosszukat, s felvettem egy olyat, ami pont takarja a térdeimet. Az eredeti nadrágom, amely kiváltotta a vénember felháborodását, ilyen volt:

[link]

Semmi nem lógott ki belőle.

2018. máj. 8. 12:45
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!