Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Van joga egy tanárnak hazaküld...

Van joga egy tanárnak hazaküldeni egy 11. osztályos fiút a középiskolából azért, mert túl rövid szerinte a sortja, hogy vegyen fel hosszabb nacit?

Figyelt kérdés
Második óráról egyszerűen kizavart, hazazavart. Mit bántja őt a sortom???? Május van, nem december.

2018. máj. 8. 10:13
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
86%

Mar ne haragudj, de jogos volt. Az iskolaban is van dresszkod, es ha en nem mehetek be piccanadragban, meg csocskidobos poloban, mert nem illik, akkor a fiuk se. A lanyoknak is meleguk van nyaron, de a mi iskolankban soha egy fiut se szoltak meg, ha nem volt megfelelo a ruhaja, de ha egy lanynak a valla kilatszik, mar intezik is neki a randit az igazgato urral.

Engem is kuldtek mar haza az iskolabol, mert kilatszott a terden a szoknyabol. Nem az egesz combom, hanem a terdem.

2018. máj. 8. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 A kérdező kommentje:
A 20-as válaszolónak válasz. Egy ilyen rövid szövegben négy mondatot is "amúgy"-gyal kezdeni nem kis teljesítmény, gratulálok hozzá. Combosom, rád ismertem a stílusodról és az örökös témádról, "a tesigatya rajtam maradt a tesiórák után" -jeligéjű műsorodról. Ezenkívül még van néhány ilyen állandó műsorszámod, pl. "a kolléganőm az asztal alatt markolászta a combomat"-jelige alatt futó műsorod, meg a "metrón egy lány meztelen combjával összefeszült a combom"-jeligéjű lemez, amelyet szintén számtalanszor megforgattál már. Új lemezeid nincsenek "amúgy"? Ja, és az "ám", "ámbátor" szavakat is szeretted régen, nem tudom, most is szereted-e még őket.
2018. máj. 8. 17:19
 23/26 anonim ***** válasza:

Combosom, rád ismertem a stílusodról és az örökös témádról

"a tesigatya rajtam maradt a tesiórák után" -jeligéjű műsorodról

néhány ilyen állandó műsorszámod, pl. "a kolléganőm az asztal alatt markolászta a combomat"

metrón egy lány meztelen combjával összefeszült a combom"-jeligéjű lemez,

Ja, és az "ám", "ámbátor" szavakat is szeretted régen, nem tudom, most is szereted-e még őket.


Lány vagyok. Még nem dolgoztam. Nem járok metróval. Tesi után mindig átöltözök. Az 'ám ' szót ritkán használom,az 'ámbátor' pedig kifejezetten idegesített mindigis. Úgyhogy nemtom, kivel keversz össze.

2018. máj. 8. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
*ja és hetero is vagyok, és nem kérek privit.
2018. máj. 8. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
69%

A kérdést kamunak érzem. Ettől független az egyik válaszoló sokkal inkább felidegesített.


„Egyébként jogos. Pár év múlva dolgozni fogsz, ott is van dress-code. Irodában nem lehet férfin rövidnadrág. Térdig érő se, csak hosszú. Igen, nyáron is."


Mégpedig aki ezt a szösszenetet hagyta itt. Csak mellékesen jegyzem meg, hogy nem mindenki rabszolgának készül.


Az hogy a munkáltató megtiltja 38 fokban a rövidnadrág viselését ellene mond a józan észnek és a praktikumnak. Az általános komfortérzet elleni vétség. Még a produktivitást is negatívan befolyásolja. Nem is beszélve arról, hogy az öltözködés elsődleges funkcióját a környezeti hatásoknak feleltetjük meg. Majd erre épül rá a önmegvalósítás. Na most ilyesféle béklyók esetében felejtsük el ezt a logikus rendszert. Csak a munkáltató és a vállalati kultúra torz és abszurd akarata érvényesül.

De hát mit várunk? Az állami oktatás a modern rabszolgáshoz gyárt emberi erőforrást.


„Vannak alapvető jogok amikhez ne férjen már hozzá se állam, se hivatal, se cég. Például ilyen jog, hogy mit veszek fel a testemre."


Puzsér mondta egy Sznobjektív adásban.

2018. máj. 8. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
46%
Nem, ha nincs benne a házirendben nincs semmi joga.
2018. máj. 8. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!