Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ez kamu gucci felso?

Ez kamu gucci felso?

Figyelt kérdés
A feliat alatt levo piros zold csikoknak van ket oldalt a szelen ilyen arany csik..ha nem erted keress ra h gucci logo t-shirt..na es az nincs ott ,sima cimkeje van nem olyan mint amiket a neten lattam.De vegul is ,ha kamu lenne akkor nem teljesen masolnak le ha „jo” minosegu kamu?+a nagy markak fu alatt ami kicsit elall a cerna vagy valami eladjak...

2018. máj. 10. 14:16
 1/7 A kérdező kommentje:
Felirat
2018. máj. 10. 14:17
 2/7 A kérdező kommentje:
2018. máj. 10. 14:19
 3/7 anonim ***** válasza:
96%
A Gucci hivatalos oldalán kamu felső? Remélem nem arra gondoltál, amit linkeltél, mert ha igen, akkor ritka nagy hülye vagy. o.O
2018. máj. 10. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Ez egy pelda arra amire gondoltam
2018. máj. 10. 15:45
 5/7 A kérdező kommentje:
Es nem tudom megkerdezni h igazi-e
2018. máj. 10. 15:45
 6/7 anonim ***** válasza:
Ami a Gucci oldalán van, az eredeti. És sajnos hamisítják, csak úgy, mint sokminden mást. Messziről látszik a különbség!
2018. máj. 14. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nem értem már a kérdést sem.

Amit linkeltél, az a Gucci hivatalos oldala. NEM hamisítvány, hanem így néz ki az igazi ill. így kell kinéznie. Nekem van többek között pont ugyanez.

2018. máj. 19. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!