Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mit gondolnátok, ha meglátnáto...

Mit gondolnátok, ha meglátnátok egy embert ilyen ruhában?

Figyelt kérdés
19 éves fiatalember. Fekete, 2 mérettel nagyobb póló betűrve a nadrágba, fekete slim farmer, egyik lábán fekete, másikon rózsaszín cipő (természetesen a cipők csak a színükben különböznek).

2018. máj. 21. 21:35
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Láttam már feketéhez hordani rózsaszín cipőt fiún, egyáltalán nem nézett kis rosszul. Csak ugye egyből jönnek hogy buza. Pedig az csak egy szin (vicces, de amikor kitalálták, a babáknál a fiúké volt a rózsaszín és a kék a lányoké) Felemást is (fekete, fehér) deszkás gyereken, de az valahogy... nem tudom, nem gondoltam arra, hogy hm... de jól néz ki.
2018. máj. 22. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Egyet tudok, úgy nem leszel szexi, ha két számmal nagyobb alaktalan ruhák vesznek körül, mint valami krumpliszsák. A többi meg aztán engem nem érdekel... Amúgy bírok mindenkit, aki nem a három gyerek, négy kerék, öt szoba féle erkölcsfosó állatfajba igyekszik betagozódni.
2018. máj. 22. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!