Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hányszor veszed fel ugyanazt...

Hányszor veszed fel ugyanazt a zoknit?

Figyelt kérdés

2018. máj. 28. 18:42
1 2
 11/15 Metionin ***** válasza:
Nekem van külön alvós és "nappali" zoknim. A nappali az reggeltől az esti fürdésig van rajtam, az alvós meg fürdés utántól reggelig. Az alvósat van hogy 2x-3x használom, de abban csak alszom. A nappali minden este megy a szennyesbe.
2018. máj. 28. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim válasza:
100%
8x mert az kerek szám
2018. máj. 28. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
Én csak egyszer szoktam, utána megy a mosásba és másnap egy újat húzok fel. Egyedül olyan fordult már elő, hogy pl. nyaralás, kirándulás alatt vagy, ha szimplán egy barátomnál aludtam és elfelejtettem tiszta zoknit pakolni, akkor felvettem azt, ami előző nap volt rajtam.
2018. máj. 28. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Egyszer és egy nap többször is cserélek
2018. máj. 28. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Zoknit egyszer. Ha egyszer leveszem mindenképp másikat veszek fel. Harisnyazoknit van, h felveszek 2x, ha pl este elmegyek kutyát sétáltatni vagy fagyizni, és 20-30 percet van rajtam, akkor van, h másnap még felveszem, ha nem büdi, mivel a nylon nem szívja be az izzadságot, így ha kiszellőzik akkor nem gáz, ha nem volt rajtam sokat. A pamut viszont felszívja, így hiába szárad meg, az büdi marad, így az ha lekerült a lábamról, mindenképp megy mosásba. Egyszer jártam úgy, h buli után a barátnőméknél aludtam, és elfelejtettem másik zoknit eltenni. Először nem akartam levenni, mert akkor másnap nem lett vna mit fölvennem. A vége az lett, h csak levettem, és másnap a barátnőmtől kértem egy zoknit.

Egyszer harisnyával is jártam így, csak akkor meg tudtam úgy oldani, h levettem a harisnyát, szappanos vízzel átmostam a lábfej részét, belecsavartam egy türcsibe, jólegnyomkodtam így pikk-pakk megszáradt, és simán vissza tudtam venni.

De amúgy igen, szerintem is úgy a helyes, ha egy zokni egy alkalom. (Max egy nap! Mert az is gáz, ha valaki töbn napig viseli úgy, h nem veti le, ami ha azt vesszük egy alkalom, ha napokig rajta van!)

2018. jún. 2. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!