Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Kövér lányként/nőként hogyan...

Kövér lányként/nőként hogyan öltözködsz nyáron?

Figyelt kérdés

Főleg az érdekelne, hogy legnagyobb melegben mit lehet felvenni, amiben kényelmesen érzed magad, de nem sülsz meg? Illetve ti mennyire vagytok szégyenlősek? Vagy inkább megsültök?


duci lány 27



2018. máj. 29. 19:45
1 2 3 4 5
 31/49 anonim ***** válasza:
36%

Nm bántásból, de fogyjatok le.


Míg 70 kiló voltam, én is folyton takargattam magam, meg mindenben megsültem.

Aztán egyik ősszel meguntam és majdnem egy év alatt ledobtam 15 kilót. Ettem ugyanúgy, csak kevesebbet, több zöldséggel fehérjével és beiktattam a napi mozgást.


Tudom, könnyű mondani... baromi nehéz volt hosszútávú motivációt találni, főleg mert jött a tél és olyan könnyű lett volna "visszaesni".


De maximálisan megérte, és 9 éve tartom a súlyomat. Nincs megsülés nyáron, bátran felvehetem a ruhák 90%-át.

2018. máj. 30. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/49 anonim ***** válasza:
3%
10 válasz érkezett, mióta szóltam, hogy ne ide járjatok önbizalmat növelni... Szerintetek el fogom olvasni?:D Persze biztos volt válasz a másik oldalról is... Nem hinném, hogy bárki is megerősít titeket és nyáladzik utánatok, mert ilyen ember senki nem akar lenni, mint amilyenek ti vagytok:)
2018. máj. 30. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/49 anonim ***** válasza:
0%
2018. máj. 30. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/49 anonim ***** válasza:
88%
Annyira tudtam, hogy ide téved pár buzgó egyén, akik nem bírják megállni, hogy ne adjanak életvezetési tanácsot. Tudjátok mit? Fogok járkálni az autós topikba és minden dízelesnek írom, hogy a büdös anyját, engem ne öljön meg. Használjon villanyautót. Alkoholos italok topikban pedig osztom majd az érveket a pia ellen. Így kell ezt ugye.
2018. máj. 31. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/49 anonim ***** válasza:
0%
Hát olyan se akar senki lenni, mint ti. Még ti se. :D
2018. máj. 31. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/49 A kérdező kommentje:
Szégyelld magad 65%, hogy ilyeneket mondasz, idejössz pocskondiázni kövér embereket! Sok ember hormonzavaros, vagy inzulinrezisztencia miatt hízik meg, ami egy népbetegség kb. és kimutatni is nehéz, sokan nem is tudnak róla, hogy ez a bajuk! Nem mindenki azért hízik el, mert lusta, tohonya. Nem tudom milyen ember lehetsz, ha az okoz neked örömet, hogy állandóan ezt a topikot vizslatod, és mindenre visszavágsz valami otrombaságot, és jól beletaposol az emberbe. Általános iskolában 8 évig én voltam a legelhízottabb az osztályban, az osztály 75%-a szegénységben élő cigány gyermek volt, engem egyetlenegyszer nem szóltak meg a súlyom miatt. Amikor egy új tesitanár azt mondta, hogy engem le kellett volna dobni a Tajgetosz-ról amikor megszülettem, sírva fakadtam, és ők, a cigányok álltak ki értem! Máig nem felejtem el! Te, hogy milyen ember vagy, szégyelld el magad mélyen, olyan vagy, mint az akkori tesitanárom.
2018. máj. 31. 11:11
 37/49 anonim ***** válasza:
15%

Nem vagyok én olyan, nem mondanám soha senkinek, hogy le kéne dobni a Tajgetoszról. :)

Az első mondandómban odaírtam, hogy nem bántásképp írok.

Erre hogy én megerősítést várok, mert biztos randa botsáska vagyok. :D

Tudom, hogy nem a miért vagy kövér a kérdés, de egyszerűen ez ilyenkor elkerülhetetlen.

Mondtam, hogy lusta vagy? Nem. :)

Csak valamiért, ha ilyet kaptok, hogy nem lenne-e egyszerűbb lefogyni (nem, még mindig nem neked mondom, aki próbálja, és belead mindent, hanem annak, aki tohonya, és csak nyávogni tud), akkor egből a "visszatámadás", mikor eleve nem is támadás volt.


A kedvencem, mikor egy túlsúlyos leolt egy vékony embert, hogy jajj de gizda botsáska, aztán az mikor visszaszól, utalva a kövérségére, akkor megy az általános felháborodás, hogy szegény daginak beszóltak, jó szemetek.


Ezt csak így mellékesben írtam, eszembe jutott.


Mégegyszer, én nem annak írtam, amit írtam, aki tesz a dolgokért. Hanem aki nem tesz, és olt másokat, hogy biztos így meg úgy, meg tuti szar neki, meg neki úgyis szarabb.


A másik fele azért működik a képes érte tenni embereknél is, ahogy olvasom.

2018. máj. 31. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/49 anonim ***** válasza:
0%

Ti is a háj ellen küzdötök, aztán ha más is mondja, hogy igen, a háj rossz, akkor az egy szemétláda.


:)

2018. máj. 31. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/49 anonim ***** válasza:
23%

Nem tudom, hogy melyik 65%-osnak írtad a válaszodat, de mivel én is az vagyok válaszolok.


"Sok ember hormonzavaros, vagy inzulinrezisztencia miatt hízik meg, ami egy népbetegség kb. és kimutatni is nehéz, sokan nem is tudnak róla, hogy ez a bajuk! Nem mindenki azért hízik el, mert lusta, tohonya."


Kedves kérdező! Ha tudnál mondatokat értelmezni, akkor nem háborodnál fel és nem vádaskodnál! Ezt a részt külön kiemeltem az 5-ös válaszomban, zárójelben!!!!

A legutolsó mondat pont erről szólt!

Idézem még egyszer: (A betegség miatti hízás és fogyás külön kategóriát képvisel.)


Az ország két harmada pedig nem azért kövér és elhízott, mert hormonzavaros! Erről meg csak ennyi a véleményem.


Egyébként nem én vagyok a rossz, hanem pontosan te. Segítséget szerettem volna adni azzal kapcsolatban, hogy óvjam az egészségedet. De te és a hozzád hasonló kövér és elhízott emberek máris sértettnek érzik magukat, mert jaj, de belegázoltam a gyenge kis érzékeny lelkivilágukba az igazságommal, és nem azt veszitek észre, hogy segíteni szerettünk volna nektek és érdeklődtünk, hogy vajon miért is híztatok meg.


Azonban nekem tök mindegy, hogy kövérek maradtok-e vagy sem. A ti egészségetek bánja, nem az enyém.

Mindig könnyebb valamire fogni a kövérséget.

Egy ember, ha egészséges, akkor nem kövér. Csak akkor lesz elhízott, ha nem figyel oda magára és étkezésére.


A múltban ért sérelmeidet pedig jó lenne feldolgozni és nem magadban cipelni. Vagy ezt akarod életed végéig?

Vagy megmutatod képzeletben a tanárodnak, hogy tévedett!

De ezek szerint nagyot nem tévedhetett, hisz még mindig duci vagy, már bocsi. Persze, fáj, ha valaki szembesít a hibáddal. Az akarat gyengék ezen megsértődnek, az erősek pedig ebből motivációt merítenek és változtatnak magukon.

2018. máj. 31. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/49 anonim ***** válasza:
68%

Imádom hogy mindig úgy szólnak bele az életembe kéretlenül, hogy hát én csak a javadat akarom. Tudjuk hogy a kövérség rossz, nem kell folyamatosan ismételgetni.


Több oldalnyi válasz lett aztán talán ha 5 hozzászólás ami tényleg a kérdéshez kapcsolódik.

2018. máj. 31. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!