Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Kövér lányként/nőként hogyan...

Kövér lányként/nőként hogyan öltözködsz nyáron?

Figyelt kérdés

Főleg az érdekelne, hogy legnagyobb melegben mit lehet felvenni, amiben kényelmesen érzed magad, de nem sülsz meg? Illetve ti mennyire vagytok szégyenlősek? Vagy inkább megsültök?


duci lány 27



2018. máj. 29. 19:45
1 2 3 4 5
 11/49 anonim ***** válasza:
90%

Biztosan bennem is felmerülne a kérdés, hogy miért nem próbálunk lefogyni. Erre most nem szeretnék válaszolni, ha csak azért kérdezitek, mert a javunkat akarjátok, akkor a cél az, hogy magunknak válaszoljunk :)


Egy valamit viszont hozzá szeretnék tenni, minden bántás vagy személyeskedés nélkül (fogalmam sincs, hogy ti hogyan néztek ki). Igen, irigykedem, de csak arra, aki szálkás és formás izmokkal rendelkezik. Arra abszolút nem, aki ugyan úgy szétfolyik, alaktalan, csak mindezt sovány kategóriában teszi :) Aki pedig nem sportol, az ilyen 50 kilósan is.

2018. máj. 30. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/49 anonim ***** válasza:
0%

#10


Köszi, hogy jobban tudod nálam, hogy fiú vagyok-e vagy lány. :D

Csak jelzem, hogy nő vagyok.


#11


49 kg sportos, enyhén izmos vagyok. 5 km-t szoktam kocogni, itthon pedig 10 kg-s súlyzómmal tornázom. Hol tornavideókra, hol pedig csak magamtól tornázom. Hullahoppkarikázni és ugrálókötelezni is szoktam.


Soha nem voltam elhízva. 159 centihez mindig ilyen 49-52 kg voltam.


Szeretek mozogni és odafigyelek az étkezésre is. Nem vagyok stresszevő. Ha stressz vagy bánat ér, azt másképpen vezetem le.


Édességet is szoktam enni néha, de mértékkel és megválogatva, hogy mit.


Sok zöldséget és gyümölcsöt eszem, napi minimum 2 liter vizet iszom.


Nem dohányzom és nem iszom alkoholt.

2018. máj. 30. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/49 anonim ***** válasza:
100%

Én mikor teltebb voltam, mellben gumis, pántos A vonalú hosszú felsőket hordtam leggingsszel (kis mell, inkább csípőben-combban voltam dagi), így a combom sem ért össze és nem is sültem meg. Vagy szintén A vonalú hosszú vagy combközépig érő, főként lenvászon ruhákat. Rövidnadrágot nem igazán. Mikor fogytam egy kicsit, akkor pamut felsőket kezdtem hordani, és olyan rövidebb szoknyákat, amelyek lefelé bővülnek vagy fodrosak, így az amúgy szép lábamra terelődött a figyelem a vastagabb comb helyett.

Ügyeltem rá, hogy ne hordjak nagy mintákat, inkább egyszínűt vagy aprómintásat.

Kicsit vastagabb talpú szandállal, papuccsal jó volt az összhatás, igaz, nem voltam súlyosan elhízva.

2018. máj. 30. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/49 anonim ***** válasza:
0%

#9


Babám, semmi kioktatót nem mondtam. Magadat jellemzed ezzel, hogy annak veszed. Fogytam kicsit? Nem sok a 8 kg, nem azért írtam. Azért írtam, mert mindig is vékony voltam. Tudod, hogyan? Figyelek az étkezésre. Igazából engem a dagik kioktatása irritál, mikor beszólnak, hogy na ne szóljál már be, te mocskos sovány ember! :D Meg hogy löttyedt az ember soványan is. Hallod, inkább legyek 170 centihez 55 kg-osan löttyedt, mint 120 kg-san löttyedt. :D


Egyből a támad a dagi, tudom. Mikor nem is támadóan írtam.

Azt nem akarod beírni, hogy a csontokkal a kutyák játszanak? Akkor leírhatnám, hogy a hájjal meg a hentes.

Mindenki tudja, hogy van egy egészéges testsúly, amit ki lehet számolni. Annál kórosan több az egészségtelen. Ezt kár vitatni. Aki leírja ezt, azt egy rohadt kioktató.

Én meg csak azt írtam, hogy mint minden más betegségnél (tudom, hogy a dagiság így kategorikusan nem az), így itt sem a tünetet kellene kezelni, hanem a "betegséget" magát.


Konkrétan segíteni szándékozom, de szánalmasan kioktatónak minősítenek.


Tudom, hogy a dagik mindig szeretik magukat védeni.

... és szándékosan írom daginak, mert ha egymás közt mondhatjátok, akkor én miért ne mondhatnám.

2018. máj. 30. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/49 anonim ***** válasza:
0%

Igazából az háborít fel, hogy 0 energiabefektetéssel virnyákolnak egyesek, hogy fujj a másik biztos nem is nő, csak annak adja ki magát, meg biztos szét is folyik. :D

Tudom, így könnyebb... Így meg lehet venni a zsákruhát nyárra is nyugodt szívvel, mert a másik is úgyis szétfolyik 60 kg-osan. :D

Szóval, hogy tartsuk a ruha témát.

2018. máj. 30. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/49 anonim ***** válasza:
0%
mínusz a.
2018. máj. 30. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/49 A kérdező kommentje:

4-es Én 1200 kcal-os diétával, és kis sporttal (napi 3-500 kcal-t égettem) sem fogytam egy hónap alatt semmit, sajnos nekem 7-8-900 kcal-t kell bevinnem, hogy látszódjon valami, és nem könnyű. Szerencsés vagy, gratulálok, ha neked a cukor elhagyása, meg "kicsit kisebb adag" 8 kiló mínuszt jelent, mi itt keményen számolni szoktuk a kalóriákat, nem "kicsit kisebb" adagokat eszünk. Általában. Szóval ez nem kis odafigyelésen múlik, hanem kőkemény meló, ami nagyon nehéz. Honnan veszed a bátorságot, hogy azt mondd, nem egészséges a lelkem?, és hogy nem a valós problémára keresem a megoldást?! Attól, hogy itt feltettem egy kérdést, nem jelenti, hogy nem akarok lefogyni, és nem jelenti, hogy nem ez minden vágyam kislány korom óta.


5-ös, szintén veszi a bátorságot, és azt mondja, eszembe se jut lefogyni, neki is gratulálok, az előbb leírtam mi erről a véleményem. "Hiába szavaztok le" erre azt mondom, az off-ért szavazlak le, mert rohadtul nem volt hasznos amit írtatok, inkább felesleges vitát gerjesztett. De igen, tudom, hogy ha fogynék, nem lenne ilyen melegem, köszönöm. Igen, rajta vagyok az ügyön, épp fogyózom, köszönöm, remélem megnyugodtatok.


6-os Köszönöm, nagyon csini ruhákat küldtél. Nekem az utolsó előtti link tetszik a legjobban, olyat tuti fogok venni magamnak! Szoknyában sajnos úgy nézek ki, mint egy zsák krumpli, irigylem azokat, akiken jól áll:D


8-as, köszönöm, nagyon szép amit írtál, és igazad van!

2018. máj. 30. 09:07
 18/49 anonim ***** válasza:
100%

Az egészséges táplálkozás,és a sport nem genetika! Az alak viszont igen. És aki egész életében bűntudat nélkül ehetett mindent,nem ragadt rá,mert nagyon jó az anyagcseréje,illetve ha valami raktározódik rajta,az is fenékre meg cicire megy,és szép homokóra,az el sem tudja képzelni,milyen súlyfelesleggel élni,másrészt pedig,hogy milyen az,amikor minden egyes feles kalória mondjuk a hátadra raktározódik.


Fogyni nem egyszerű dolog,mint elképzelik azok,akiknek soha nem volt problémájuk a kilókkal. Az emberi szervezet annál sokkal bonyolultabb,hogy a kalória alapján működjön. Többet használsz el,mint viszel be--> fogyni fogsz. A nagy francokat!


Ajánlom a hozzá nem értőknek,tanuljanak egy kis biológiát,ha tényleg érdekli őket a téma. Hormonrendszer,idegrendszer,emésztő szervrendszer. Ha ezekbe elmélyedtek,egy kicsit jobban meg tudjátok érteni a dolgokat :) Aztán a lelki háttér vizsgálatára jöhet a pszichológia.


Ha esetleg lenne annyi akaraterőtök és kitartásotok,hogy ezeket a témákat végigjárjátok,akkor át fog alakulni a fejetekben ez a fogyókúra téma!

2018. máj. 30. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/49 anonim ***** válasza:
Alapértelmezett esetben mondtam a dolgot. Ha minden rendben van bennünk, működik a kalóriaszámolás.
2018. máj. 30. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/49 anonim ***** válasza:
58%
Inkabb legyek dagi, mint ilyen szanalmas, mint ti, akik egy hogyan oltozzek fel kerdes ala leirjatok, miket esztek, az onmegerosites halvany remenyevel. Vekony vagy blablabla aztan megsincs egy csepp onbizalmad sem? Csak nem minden a sovanysag? Inkabb menj, igyal meg egy pohar bort, ha csak nem rettegsz attol a 70 kaloriatol is, aztan hatha meg mersz szolalni mashol is :)
2018. máj. 30. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!