Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok mi értelme az olyan...

Lányok mi értelme az olyan magassarkúnak amiben járni is alig tudtok az utcán és fáj benne a lábatok?

Figyelt kérdés
2018. máj. 29. 21:12
 1/7 Reniiike válasza:
77%
Tartást ad.:)
2018. máj. 29. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
De megéri a fájdalom?
2018. máj. 29. 21:22
 3/7 Metionin ***** válasza:
92%
Semmi :D egyetlen egyet vagyok hajlandó felvenni de abban ugyanolyan gyorsan tudok haladni mint laposban és nem is fáj. Anno anyám nagyon szerette a magassarkút és engem is próbált ránevelni, hogy igen fáj de a szépségért szenvedni kell, hát szenvedjen vele a hóhér :D
2018. máj. 29. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
85%
Az olyannak semmi. De nem mindegyik olyan. Én személy szerint utcára csak csizmából hordok magassarkút, ezen kívül csak akkor, ha nagyon elegánsan kell megjelenni.
2018. máj. 31. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
93%

Az olyannak semmi! Azon kívül, h problémákat is okozhat a lábnak (a nem megfelelő magas sarkú, de amúgy kb bármilyen cipő, ami kényelmetlen), még a viselője is igen trampli hatást dog kelteni, ha nem tud benne szépen járni. Hiába lenne egyébként nagyon csini az illető, ha nem tud benne szépen, kecsesen menni, akkor azzal az egész összképet elronthatja, valamint nevetségessé is válik. A jó hír az, h meg lehet tanulni szépen járni benne, de ehhez jópár cipőt végig kell próbálni, és sokat kell bennük mászkálni, h ráérezzen valaki a magassarkú hordásnak a rejtelmeire. Nekem kb a negyedik magassarkú, és 3-4 hónap után sikerült benne megtanulni járni 17 éves koromban. (Ennek ellenére ritkán hordok) Viszont van egy kolléganőm, aki már évek óta nem képes megtanulni normálisan menni benne. Szerintem kicsit gáz, mert annyira azért nem ördöngősség, de ha őt ez nem zavarja, nekem aztán teljesen mindegy...

Egyébként szerintem sokan azért hordják úgy, h kémyelmetlen, és/vagy nem tudnak benne járni, mert kifejezetten nőies, elegáns, szexi lábbeli, csak éppen azt felejtik el, h nem önmagában a cipő, hanem a körülmények, összhatás miatt lesz szexi, csajos viselet... Sokan ezt nem látják be, és pont az ellenkezőjét érik el. Pl nekem nagy "kedvencem" (és jópár ilyet láttam már), amikor a magassarkút zoknival (pamut, nem nylon!)hordja valaki. Szerintem elég ízléstelen, nem is értem mit gondol az olyan nő, aki így hordja... Jó, értem én, h mezítláb töri a lábát, vagy kényelmetlen, na de könyörgöm:akkor vegyen már fel harisnyazoknit! Oké, tudom, h sokan nem szeretik, na de, h addig sem lehet kibírni amíg magas sarkúban vannak, inkább képesek vastag pamut zoknit felvenni, számomra elég érthetetlen, és jókat mosolygok magamban, ha ilyet látok.

Összegezve: jó dolog a magas sarkú, de ahhoz, h igazán jó legyen, és értelme is legyen annak, ha valaki azt vesz fel (pl csábítás, elegancia stb), ahhoz számos apró kis részletre oda kell figyelni! Pl (hogy témánál maradjak), h hogy tud benne menni, vagy h mennyire kényelmes...

2018. jún. 1. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem veszek fel olyan cipőt, ami már alapból fáj. Az elején mondjuk én is tapasztalatlanabb voltam ilyen téren, de egy idő után meg lehet tanulni, és már felpróbálásnál is lehet érezni nagyjából, hogy egy cipő jó lesz-e, vagy sem. Nekem például viszonylag széles lábfejem van, így sok cipő meg szandál hossz szempontjából hiába lenne megfelelő, de elöl szorítja a lábamat. Úgyhogy ennek megfelelően választok cipőt. Persze ha egész nap magas sarkúban vagy, és úgy alakul véletlenül, hogy menned is kell sokat, nemcsak ülni egy helyben, akkor estére megfájdulhat a lábad tőle. De ez természetes szerintem.
2018. jún. 2. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Értelme nem sokkal több van, mint a nyakkendőnek. Az mégis kötelező viselet bizonyos helyeken...
2018. szept. 22. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!