Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Gáz ha úgy szeretnék öltözködn...

Gáz ha úgy szeretnék öltözködni mint egy osztálytársam?

Figyelt kérdés
Van egy fiú az osztályban akinek nagyon tetszik a stílusa, úgy érzem, hogy nagyon egyezik a stílusunk. Nagyon feltűnő lenne, ha majdnem pont úgy néznék ki mint ő? Tényleg nagyon tetszik.
2018. máj. 31. 16:37
 1/5 anonim ***** válasza:
64%
Nem hinném, de azért nagyban függ attól is, hogy miket vesz fel a srác. Ha nagyon eltér a többiekétől, akkor azért eléggé feltűnő lenne. Miket hord?
2018. máj. 31. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Az kimaradt az előző válaszomból, hogy természetesen öltözködj úgy, ahogyan szeretnél. Ne azt nézzed, hogy más mit vesz fel, és más mit gondol.
2018. máj. 31. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
51%

Amúgy mi az hogy az tetszik ahogy más öltözködik?

Eddig miért nem úgy öltözködtél ahogy tetszik neked? Én ezt nagyon nem értem...


Amúgy nem tudom hány éves vagy 10+ X de szerintem kevés gázabb dolog van annál mint hogy 8 emberből 5-ön Pull&Bearos felső virít. (a márkát csak mondtam, de a lényeg a majmolás )

2018. máj. 31. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Változik az ízlésem, és most pont az tetszik ahogy ő öltözködik.
2018. máj. 31. 18:27
 5/5 anonim ***** válasza:
90%
gáz. Van egy csaj aki engem utánzott gimiben állandóan és baromi idegesítő volt
2018. máj. 31. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!