Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek gáz ha egy lány...

Szerintetek gáz ha egy lány ilyen összeállítást vessz föl?

Figyelt kérdés

Fekete rövidnadrág, fehér blúzzal, fekete hosszú zoknival és ehhez hasonló cipővel:


[link]



2018. jún. 9. 18:22
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
90%

„Nem voltunk kíváncsiak a te magánvéleményedre.”


A ti magánvéleményetek miért ér többet, mint az enyém?

Egyébként pedig szempontrendszert vázoltam fel. Nem értem ebben hol a személyeskedés. Az meg hogy a végén minősítettem, hogy milyen dolog kiröhögni valakit az öltözködése miatt... Hát ezt újra megtenném. És meg is fogom minden kérdésnél. Nyugodtan lehet személyetek elleni támadásnak venni. Ha bántóan viselkedtek arra ez a reakció.

2018. jún. 10. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Nem gondoltam hogy ennyire ki lessz mindeki akadva a zokni miatt. Igazából csak az utcán láttam valakin és nagyon megtetszett.

Ha a nélkül veszem fel akkor már jó?



(Annak a felhasználónak aki idétlen üzenetek küld, üzenem hogy nem, nem szagolhatja meg a lábszagom :) )

2018. jún. 10. 15:34
 13/17 A kérdező kommentje:

Szerintem ez a kép kb hasonlít, bár más stílusú lenne a felső (nyári blúzra gondoltam, de igazából más fehér felsőim is vannak) meg nem vennék fel hozzá ilyen sapit.


[link]

2018. jún. 10. 15:38
 14/17 Miss Endzsi ***** válasza:
Ezen a lányon nekem tetszik a ruhaösszeállítás, nem a stílusom, de tetszik.
2018. jún. 10. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
0%
Kissé homáros egy nőn!
2018. jún. 10. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Szerintem teljesen jó. Sok tini lány járkál így.
2018. jún. 11. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Szerintem mutass egy képet ha tudsz.
2018. jún. 13. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!