Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mi motiválja azokat az emberek...

Mi motiválja azokat az embereket, akik 13 fokban, szemerkélő esőben rövid nadrág egy szál pólóban vágnak neki a napnak?

Figyelt kérdés
A melegük van kamu dumát hagyjuk. Nincs melegük, a decemberi +13 fokban sem mászkálnak így, sőt.
2018. jún. 14. 20:39
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
98%
Vagy nem néztek utána az időjárásnak, vagy nem érdekli őket. Nem mindegy?
2018. jún. 14. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Bíznak benne, hogy jobb lesz az idő. Nyár van, ez a nyári öltözetük, és kész.
2018. jún. 14. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
38%
Ma én is láttam csodaszép fedetlen retkes lábujjakat papucsokból és szandalettekből kikandikálni, épületes látvány volt 😅😀😅😀😅😅😀
2018. jún. 14. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
Én nyáron mindig így megyek. Ha hozzászoktam a strandidőhöz, nem is vagyok hajlandó elfogadni mást, rossz átállni. Ha nyár van, akkor térdnaci, rövidujjú, szandál/papucs az amiben jól érzem magam.
2018. jún. 14. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
Ha ezt mara gondoltad, nem volt 13 fok. En ilyen idoben igy oltozok, mert ha hiszed, ha nem, melegem van hosszu nadragban-felsoben. Inkabb fazzak picit, mint izzadjak, mint allat.
2018. jún. 14. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
46%
Ahogy írták is, az emberek nem az időjárásnak megfelelőn öltöznek, hanem az évszaknak. Egyszerűen nem hajlandók elővenni a már elrakott tavaszi/őszi ruhadarabjaikat. Személy szerint én mindig úgy öltözök amilyen idő van. Ma speciel viccesen néztem ki nadrágban, zárt cipőben, farmerkabiban a rövid ruhában szandiban futkosó lányok között. Ma én voltam az UFO, de így éreztem jól magam. De ha a többiek fázni akarnak az ő dolguk, nekem jó.😊
2018. jún. 14. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:

Hát mindenesetre elég szegénységi bizonyítvány, ha valaki csak a naptárat nézi, ilyen csakazértis csökönyösség. Május 31-én éjfélkor ott áll a szekrény előtt és kulcsra zárja a tavaszi ruhákat, a szekrényt meg elássa a kert végében őszig.

Mellesleg kizártnak tartom, hogy valakinek ne lenne könnyen hozzáférhető helyen 1 hosszú farmernadrág vagy egy esőkabát ilyenkor is. Ma is ott megy előttem rövid gatyában, konkrétan látszott a libabőr, de nem, neki melege van, mert nyár van. Ráadásul nem látom náluk a következetességet, ha a nyár az a naptárban mindig nyár, akkor a tél miért nem mindig tél? Ha februárban beüt egy plusz 18-20 fok miért nem ragaszkodnak a sál, sapka kesztyűhöz? Hiszen a tavaszi holmik még elzárva...

2018. jún. 14. 22:33
 8/21 anonim ***** válasza:
83%
Mi motiválja azokat az embereket, akik mások magánéletében turkálnak, mint a falusi vénasszonyok? Az érdekli őket kamu dumát hagyjuk. Nem érdekli, egyszerűen csak unatkoznak, és szeretnek idegenek hálószobájában, ruhatárában kutakodni, sőt. Foglalkozz magaddal.
2018. jún. 14. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
Mert melegem van. Ősszel is rövidnadrágot hordok.
2018. jún. 14. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
9%
8as! Mi motiválja az embereket, hogy billenytűzetet ragadjanak és többsoros választ írva kizárólag megmondóemberkedjenek?
2018. jún. 15. 05:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!