Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » 40/42-es mérethez jól áll a...

40/42-es mérethez jól áll a rövidnadrág?

Figyelt kérdés
körte alakom van mondhatjuk így is, és tanácstalan vagyok, hogy felvehetek-e olyat vagy jól áll-e.. vagy inkább maradjak a térdgatyánál?

2018. jún. 19. 14:02
 1/9 anonim ***** válasza:
94%

Ezt ennyiből nem lehet tudni.

Próbáld fel, nézz bele a tükörbe és kiderül.

Próbálj fel többfélét is, mert azért a rövidnadrágok sem ugyanolyanok.

2018. jún. 19. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
94%

Nyár van, szard már le, mi áll jól... inkább meggyulladz térdgaytában?


Hagyjuk már... engem 29 éve minden strnadolás alkalmával megbámulnak, mert van egy csúny hatalmas heg a combhajlatomban (még kisbabáként vágták fel, muszáj volt, vagy meghalok). Van aki be is szól, meg ne mutogassam, stb... kit érdekel, az ő szegénységi bizonyítványa ezért ugatni.

2018. jún. 19. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
8%
Ha a 42 a pénisz hosszát jelenti nyugalmi állapotban, akkor inkább a térdnadrágot ajánlanám! (Vagy bokafixest)
2018. jún. 19. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
44%

Szia!

Szerintem a bőr minőségétől függ leginkább. Ha nem vagy makacsul narancsbőrös és szép a bőröd minősége a combodon simán felvehetsz rövidnadrágot. :) Nekem 42-es a méretem sajnos mikor hirtelen híztam striák is kialakultak,emiatt én nem szívesen veszek fel rövidnadrágot, mert kényelmetlenül érzem magam benne, de ha te tudsz magabiztos lenni nyugodtan vegyél fel.

Amit tudok ajánlani, azok a fajta rövidnadrágok, amik nem tapadnak a combokra.

[link]

[link]

2018. jún. 19. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat!

Nem vagyok annyira narancsbőrös, 14 éves vagyok és 175cm magas

2018. jún. 19. 15:09
 6/9 anonim ***** válasza:
0%
Jaj, ha olyan tuskó lábacskáid vannak, mint amit valaki linkelt, akkor inkább ne mutogad, borzasztó az a rengő háj minden lépésnél.
2018. jún. 19. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Ilyen magassághoz a 40-es méret egyáltalán nem nagy.

Nyugodtan hordjál rövidnadrágot, rövid szoknyát.

Egyébként én is azt gondolom, amit már írtak, hogy 40 fokban hordjon mindenki, amit akar, ne másokkal foglalkozzon, hanem azzal, hogy ne süljön meg.

2018. jún. 20. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

A térdgatyának mi értelme?


Most komolyan a lábszár szellőzik a fenék és a comb megsül.


Akkor inkább egy vékony hosszú vagy valóban egy rövidnadrág aminek van értelme és haszna.

2018. jún. 20. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szerintem nyugodtan hordhatsz, és nekem a belinkelt képekkel sincs bajom.
2018. jún. 25. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!