Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek gaz ha egy kicsit...

Szerintetek gaz ha egy kicsit pocakosabb csaj vesz fel haspolot?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Nagyon tettszenek a haspolok. Imadom oket.

Viszont van egy kicsike hasim :( nem log stb.

A lenge haspolokat szeretem. A szukebbe mar kicsit latszik a felesleg. Sztetek nemgaz ha fel mernem venni? Legyszi ne cikizzetek ki h h gondolom.ilyenek. normalis valaszokat szeretnek 🙂 koszonom 🙃🙂


2018. jún. 25. 16:33
1 2
 11/16 anonim válasza:
67%
Miért kell ennyire önbizalomrombolónak lenni? Azt vesz fel, amit szeretne. Léteznek olyan kombinációk, amikben valóban jól tud kinézni. Plusz, egy kis pocak semmiben sem hátrány. Az emberek meg lehetnének kicsivel kedvesebbek is, ugyanis senki sem tökéletes!
2018. júl. 15. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
25%

#11


"Az emberek meg lehetnének kicsivel kedvesebbek is, ugyanis senki sem tökéletes!"


Az igazság tudom, fájdalmas. Ha te kérdezel valamit és az nem egyezik a te véleményeddel, akkor máris bedurcizol?

Senki se tökéletes, persze, csak akkor tanuljon meg az ember alkatához mérten öltözködni és ne akarja feleslegesen magát nevetségessé tenni.

Múltkor egy enyhén elhízott nőt láttam tangás fürdőruhában. Hát, még jó hogy kaja után voltam. Undorító volt.

Ez a baj a mai világgal, hogy nagyon sokan nem tudnak öltözködni és azt hiszik, hogy ami számukra tetszetős ruha, az jól is áll rajuk. Tévedés. Nem mindig van így és pont az ellenkező hatást érik el így.

2018. júl. 15. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim válasza:
53%

#12



Az igazság valóban fájdalmas tud lenni. Valószínűleg ezt a kérdést egy tini tehette fel, akinek nem kellene rögtön elvenni az önbizalmát azzal, hogy leszólják.

2018. júl. 15. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Inkább itt adjanak neki jótanácsot, mint az utcán röhögjék és csúfolják ki, nem?
2018. júl. 16. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
80%

...inkább öltözködjön divatosan. Nem tudom, ti csukott szemmel interneteztek? Már rég túlvagyunk azon, hogy felháborodást vált ki egy testesebb lány divatos, merészebb ruhákban.

Nekem is van hasam, combom, seggem is, mégis felveszek haspólót (úgy, mint amit a #7 linkelt) és piszokjól érzem magam benne ezért piszokjól is nézek ki benne. Maradjatok a mayo chixnél meg a román csöcskidobós ruháknál.

2018. júl. 21. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
...miert erzi jol magat olyan ruhaban ami rontja a megjeleneset...van valami rejtett varazsa a derek szabadon hagyasanak...a hatunk jobban izzad mint a hasunk de ezt apro-halos ruhaval is lehet szelloztetni akinek nincs eleg onbizalma az idonkent kiserletezik aztan meggondolja magat ha kritikat vel masoktol tehat sosem lesz teljesen elfogadott az alul oltozes mindig lesz aki a rosszat latja benne
2019. okt. 11. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!