Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hol tudok ilyen harisnyát venni?

Hol tudok ilyen harisnyát venni?

Figyelt kérdés
Van egy rövidgatyám,amit fekete harisnyával akarok felvenni. Viszont olyan harisnya kéne aminek nincs ,,nadrág'' része. Vagyis az ülepe nincs megvastagítva. Jobban nem tudom leírni. Azért kéne olyan mert ha felveszem harisnyanadrággal a gatyát a nadrág része kilátszik az úgy meg nem jó. Küldjetek nekem légyszíves linkeket ahol tudok ilyet rendelni,vagy írjatok boltokat ahol lehet ilyet venni. Köszönöm.
2018. jún. 28. 11:59
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

Én mit művelek?


Csak magyarországon van prűdség és begyöpödés, nyugaton nincsenek hiú pasik mint ahogy az oldalak is alátámasztják amiket linkeltem.


Télen tudod hányan viselik nálunk is!

Gondolom te is egy konzervatív ruvnya lehetsz aki le van maradva..

2018. jún. 30. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

Ja! És gondolom szerinted a kislányok férfi acélbetétes bakancs viselete rendben van?

Illetve a nők férfi ruha hordása!

2018. jún. 30. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

Nem értem!

Mi itt a probléma, mit kell ezen ennyit kattogni? Könyörgöm,a XXI században élünk, nem gondoljátok egy cseppet sem, hogy milyen álszent dolog belepofázni, hogy ki mit hord? Az mindenkinek a saját dolga, és senkinek semmi köze hozzá!

Kérdező!

Ha a rövidnadrágot fekete nejlonharisnyával akarod hordani, tedd azt, és tegyél magasról mások sértegető véleményére.Én egyet több lányt látok így, ilyen szerkóban, és szerintem nagyon csinik benne.Ja, és shorthoz minek ilyen melegben fekete nejlon harinya? Számos okai lehetnek! Összedörzsölődhet a lába közt a két combja,vagy nagyon sok anyajegy van a lábán, stb.Én pasi vagyok, de ha lánynak születtem volna, ugyanezt a szerkót választanám.

Viseljen csak mindenki azt, amit akar!

2018. júl. 1. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

Utcsó!


És mi tart vissza hogy ugyanezt a szerkót viseld??

Láttad a linkjeimet gyártanak férfi nejlonharisnyát tehát viselhető!

Mellesleg én is rövid shortot hordok és nekem is össze ér a combom csak én nem rohasztom magam 30 fokban harisnyába mert akkor jön a kérdés hogy télen mit veszünk fel?

2018. júl. 1. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Idefigyelj tisztelt utolsó! Teljesen természetes, hogy a hideg ellen védekezünk télen, igy kell a nadrág alá valami aláöltöző! Én pamutharisnyanadrágot hordok, mást nem! A kollégáim is jéger, mackó, meg cicagatyát vesznek fel.De még egyetlen férfin se láttam nejlonharisnyát, soha! Meg jól ki is röhögnének, én lennék pár hónapig a céltáblájuk! Kösz,én ebből nem kérek, meg hogy homokosnak gondoljanak! Maradok a pamutharisnyánál, nincs szükségem az általad linkelt bankrabló féle nejlonharisnyákra, ami amúgy se melegit semmit!
2018. júl. 2. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

Bocsánat, de te hány meleget láttál már nejlonharisnyába??

Elég buta lehetsz ha a nemi intedítást a ruhákkal kötöd össze!

Akkor a nők télen miért nejlont vesznek fel hideg ellen ha nem ér semmit?

Köztudott hogy a férfiak gyáva hiú lelkek és nem bevállalósak mint a nők.

Ennyi.

Ne is tudd meg a kényelmet soha a hiúságod és mások véleménye miatt soha.

Én ismerek pár meleget és ők pont jégert viselnek télen

ha a te észjárásodat követném akkor azt mondanám , hogy te viselsz homáros ruhát!

Ugye milyen buta következtetés?


Meghát állítólag a férfi acélbetétes bakancsot viselő lányok sem homokosok, pedig ők értelmetlenül nyáron is viselik!

Íme:

https://www.gyakorikerdesek.hu/szepseg-es-divat__oltozkodes_..


A 9-es és a 11-es versenyző megindokolja.

2018. júl. 2. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

Ó kedves harisnyás Leonidasz!

A kutyát se érdekli az eszement, buta véleményed!

2018. júl. 8. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Akár csak a tiéd te senki! Mivel még a nevedet sem feded fel te kis nyuszi...
2018. júl. 8. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Meghát akkor kapok ilyen üres rágalmakat mikor betalálok a példáimmal!
2018. júl. 8. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!