Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Rockerek! Titeket is csúfoltak...

Greendayfan2 kérdése:

Rockerek! Titeket is csúfoltak a kinézetetek miatt?

Figyelt kérdés

#ing #fekete smink #Együttes póló
2018. júl. 7. 17:41
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
95%

Amúgy nem a zenei ízlésem miatt járok feketében, igazából elég vegyes amilyen zenét hallgatok, azért járok feketében mert.... kapaszkodjatok meg... tetszik ez a k...a szín. Ha pirosban vagy kékben járnék senki sem tulajdonítana valami háttérsztorit az okához.


Nyáron pedig nagyon egyszerű a fekete öltözködés, lehet nem mindenki tudja (kedves #6) de feketében gyártanak szandált, rövidnadrágot és nyári trikót is. Húúúúúúúúúú.

2018. júl. 8. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Leonidasz egy szóval sem mondtam,hogy nyáron bakancsot hordok. De most ki is hangsúlyozták hogy jó legyen. És igen feketét hordok. Télen és ősszel bakancsal,kockás ingel. Nekem tetszik. Ha neked nem akkor viszontlátásra!
2018. júl. 9. 11:04
 13/14 anonim ***** válasza:
Ne törődj azzal, hogy mit gondolnak rólad. Az a lényeg, hogy te érezd jól magadat. Ha ez pávatollakkal a nadrágodhoz erősítve valósul meg, akkor úgy. Mindenki foglalkozzon magával. Kár, hogy ezt mondani kell, és nem alapvetés. Az én szabadságom határa, a te szabadságod határáig terjed. Addig nem érdekel senki más, amíg azzal engem nem korlátoz. Ki az a debil, akinek megsértem a személyes jólétet egy kib#szott fekete bakanccsal, vagy egy rózsaszín kalappal? :"D
2018. júl. 9. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
3%

Nem talán az 5-ös írta amire válaszoltam?

Akinek nem inge ne vegye magára.

2018. júl. 9. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!