Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Csajok, nők, akik szeretnek...

Csajok, nők, akik szeretnek mindig jól kinézni! Ti milyen gyakran vásároltok magatoknak ruhákat?

Figyelt kérdés
2018. jún. 19. 15:20
 1/5 anonim ***** válasza:
39%
Havonta 2-3 alkalommal.
2018. jún. 19. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
9%
Én elég sokszor. Plázázni nem szeretek. Kis butikokban szoktam vásárolni. Nagyon változó, de úgy általában havi 4-5 alkalommal.
2018. jún. 19. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ált. havi egyszer elmegyek turkálóba. Ha vmi konkrét cucc kell, és egyik helyen nem találok, akkor akár több helyre is, de az elég ritka - pl. most 2 esküvőre is hivatalos voltam, és legalább 8 turiba elmentem, hogy találjak normális, jól álló, elég elegáns de az illemszabályoknak is megfelelő ruhát. És közben a többi dolgot is azért megnéztem :). De azért az esetek többségében marad a havi egy turkálás.
2018. jún. 20. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én sokat plázátok,kb. Minden második héten de mindig csak egy egy pólót és gatyát veszek. De három havonta szoktam menni másik városba nagyobb plázákba és ott rengetegeg vásárolok! Nagyoon szereteeek
2018. jún. 20. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Változó. Van, hogy hetente veszek egy ruhát. De van, hogy csak 2-3 hetente, hónaponta. Attól függ találok-e olyat ami igazán tetszik.
2018. jún. 21. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!