Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Gimis lányok! Ti átlagosan...

Gimis lányok! Ti átlagosan havonta mennyi pénzt költötök ruhára? Hol vásároltok?

Figyelt kérdés

2018. júl. 8. 17:43
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
17%

Nálam nem szabvány, hogy minden hónapban X összeget áldozok ruhára. Gyakran több hónap is eltelik, mire oda jutok, hogy nyugodtan shoppingolhatok, valamikor meg egy héten többször is hazajövök valami újdonsággal.

Nagyon fontos a minőség, így messziről elkerülöm a H&M, C&A jellegű üzleteket.

Az Orsay úgy gondolom ár-érték arányban elég jó, a Marks & Spencert is imádtam, amíg nem vonultak ki.

Szívesen vásárolok a Van Graafban, Peek & Cloppenburgban, Tom Tailorban, a Pepe Jeansben, de a különféle magyar tervezők ruháit is nagyon szeretem.

2018. júl. 10. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
75%

Leginkább a Bershkában szoktam vásárolni, imádom azt a butikot♥ Emellett a New Yorker, Stradivarius, Tally Weijl, H&M, Reserved, néha C&A ahol szoktam pénzt költeni.

A pénzem nagy részét én is ruhákra meg sminkekre költöm😅 Meg néha veszek könyveket, temperákat meg vásznakat, de ez mellékes. Igazából nem tudom mennyi pénzt költök rá havonta, egy tizes biztos elmegy a felsoroltakra.

2018. júl. 18. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem havonta szoktam, általában három vagy négy havonta, de nem számolom. Általában egy tízes megy el.
2018. júl. 23. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
0%
Zara, Guess, Liu jo, Armani, Michael Kors, Gucci, Burberry, Tiffany&co, Pandora, Hogl, Geox, Mango
2018. okt. 28. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
17%
Kb. havi 50 000 de nem zsebpénzből, bár az ékszereket és a sminkek jó részét abbol. Smink Chanel, Dior, Essence, Yves Saint Laurent. Parfüm Chanel Coco madmosielle és no 5, Yves Saint Laurent Mon Paris, Versace Eros, Chloe Chloe, Jean Paul Gaultier Scandal, Bvlgarik Ombia pink shappire, Pacco Rabanne Lady Million és Olimpea aqua.
2018. okt. 28. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
0%
Óra meg egy Swatch, egy DKNY, egy régi ezüstóra és egy Omega.
2018. okt. 28. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!